/K/ Multifunkční volant GOLF VI

Moderátor: SandrikGVI

ondr3j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 14.01.2012 14:27

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od ondr3j »

Mno volanty pro GTI a R-Line se mi i na ebayi zdají trošku dražší, když uvážím, že je třeba dokoupit ještě další příslušenství. Možná je opravdu nejschůdnější řešení vyměnit komplet volant i s bagem.
Kolik myslíte (+-), že bych za něj teď mohl dostat?
VW Golf VI

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od svatan »

Právě to se snažím říct... že cenový rozdíl je malý, při zpětném prodeji bagu je to naopak spíš ve prospěch klasického mf volantu. Podle mě bys za ten bag mohl dostat tak 4tis.
I tak se ale bavíme o cca 7.000 volant+2000 jednotka+1000 kabely+páčka 1500+kódování ???-4000bag = cca 10-11.000Kč. A to je něco, co mně osobně přijde do auta, jako je Golf v dnešní době docela rychta a vyhozené peníze. Ale jen můj osobní názor:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Jo taky jsi myslím že je to dráhy ale je to novější auto časem to půjde dolu. Těch airbagu je dost takže za 4000 to neprodáš nakonec ušetříte 500-1000 a to se vyplati :mrgreen: koukat na to každý den a říkat hnusný ale levný :laugh:

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od svatan »

To si nemyslím... cenově vychází standartní mf volant+bag přibližně stejně jako sportovní bez bagu. Tj. ušetříš to, za kolik prodáš bag a to rozhodně není 500-1000Kč. Navíc záleží, kde prodáváš, já to třeba nejdřív zkouším vždycky na německém ebay (věřím kupní síle Němců:-) a tam se to za tydle prachy prodává...
Vzhled už je otázkou vkusu, mně třeba hnusný nepřijde, určitě lepší, jak volant bez multifunkce. I když sportovní je jasně nejhezčí, to je bez debat.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Odpovědět

Zpět na „Bazar“