/K/ Multifunkční volant GOLF VI

Moderátor: SandrikGVI

ondr3j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 14.01.2012 14:27

/K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od ondr3j »

Koupím MF volant pro VW Golf VI (2012) - bez airbagu, kompatibilní s tímto bagem:
http://vw-dily.com/images/stories/virtu ... 030286.jpg

Nabídněte, díky.
Naposledy upravil(a) ondr3j dne 12.02.2014 11:11, celkem upraveno 1 x.
VW Golf VI

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

/K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od Tomasx1 »

Jde k tomuhle?Obrázek
Tenhle je i s padlama a chci za nej 3500

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Nejde :negative:

ondr3j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 14.01.2012 14:27

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od ondr3j »

Díky za nabídku, bag nebude pasovat, prosím bez pádel.
VW Golf VI

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od svatan »

fridrikh píše:Nejde :negative:
Podle čeho to poznáš?
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Podle spodní části volantu a obrázku airbagu nebo se pletu 8O
Přílohy
Volkswagen-Golf-6-Variant-2010-4x1280x800.jpg
Volkswagen_Golf_6_GTD_501.jpg

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Ten airbag, co je zobrazen, pasuje, pokud se nepletu, do volantu (gtd,gti,r). Tento volant s tímto airbagem jde pouze, co jsem viděl z A3, ale už podle tohoto to nebude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.vw-club.cz/search.php?author ... 3&sr=posts" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže, pokud jsi chtěl do mě rejpnout, jako u topicu radia, nebuď všude chytrý
svatan píše:Takže některé airbagy jdou použít pro multifunkční volant i z klasického volantu? To by dokázalo docela snížit náklady na pořízení mulťáku:-) Víš tedy, jaký volant koupit - číslo apod. nebo to záleží přesně na číslu bagu? Kdysi jsem o tom uvažoval, ale ta pálka co to stojí z nových dílů...
Toto jsi napsal 26.01.2014
Pokud ne, sorry za tón, ale nevěděl jsem, jak jsi to myslel :roll:
Už podle odkazu je to úmyslný prodej a ten otazník je podvod, na který jsem přišel :negative:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Tomasx1, já jsem to pitvat nechtěl, jen vím, že nejde :idea: a v tichosti zabránit obchodu poděkuji kolegovi nade mnou. :laugh:
Ale jinak, pak by to bylo na blacklist, příště zkus neházet špínu na svoje jméno :good:

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od svatan »

Twl já ty tvoje myšlenkový pochody nestíhám... Nevím na koho reaguješ, jestli na mě nebo někoho jinýho, jestli tady už mezitím nebyly promazaný nějaký příspěvky...Každopádně jestli na mě, tak tě nechápu už vůbec. U topicu rádia jsi odpovídal zcestně, což jsi sám uznal i tím, že jsi nakonec svůj příspěvek raději smazal.
A v tomto případě jsem se zcela normálně zeptal, jak poznáš, který airbag pasuje a který ne. U psychicky zdravého a střízlivého člověka není nutná takováto reakce. Jen mě zajímá, jak se pozná airbag z trendline verze kompatibilní s mf volantem. Tj. aby se při výměně za mf nemusel pořizovat i nový airbag. To je vše. Nehledej v tom nic rýpavýho, chlape.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Oky, v tom případě jsem se omluvil o příspěvek výš, nevím, jak jsi to myslel. Vysvětlení, jak je to s airbagem jsem popsal výš a ten člen, co psal na rádio, zeptal se, co může udělat, pak to šlo do menu a nakonec jsem byl za trotla, proto jsem to smazal. Pokaždé na jinou otázku jiná odpověď, ale jak píšeš, ty jsi to nečetl na startu, ale já to odnesl, tak jsem nevěděl, jak to myslíš, ještě jednou se omlouvám.

ondr3j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 14.01.2012 14:27

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od ondr3j »

Momentálně mám tento typ volantu:
Obrázek

Chceš říct, že bag, který je na něm pasuje jen na obyč. + GTI volanty, ale už ne na něco mezi?
VW Golf VI

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od tornado1 »

přesně tak... GTI volanty mám včetně věcí potřebných k zprovoznění multifunkce
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

ondr3j píše:Momentálně mám tento typ volantu:
Obrázek

Chceš říct, že bag, který je na něm pasuje jen na obyč. + GTI volanty, ale už ne na něco mezi?
Už jsem to psal gti, gtd a r tet už se pouze opakujeme něco mezi tim je toto ale mne se to nelíbi :negative:
http://copper-mt.com/thread/marques/audi/11667" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od svatan »

fridrikh píše:Ok, v tom případě jsem se omluvil o příspěvek výš, nevím, jak jsi to myslel. Vysvětlení, jak je to s airbagem jsem popsal výš a ten člen, co psal na rádio, zeptal se, co může udělat, pak to šlo do menu a nakonec jsem byl za trotla, proto jsem to smazal. Pokaždé na jinou otázku jiná odpověď, ale jak píšeš, ty jsi to nečetl na startu, ale já to odnesl, tak jsem nevěděl, jak to myslíš, ještě jednou se omlouvám.

V pohodě, jen nemám rád, když mi někdo křivdí, v tomto případě se tak stalo:-)


S těma volantama a bagy - taky jsem to takhle pochopil, ale v tom případě nejde bohužel o žádné cenové zvýhodnění, protože klasický mf+airbag vyjde cenově přibližně nastejno, jako sportovní mf bez airbagu. Navíc když si člověk koupí klasický mf volant, ušetří spíš na zpětném prodeji původního bagu. Já měl původně na mysli, jestli neexistuje verze klasického mf volantu, na který by pasoval airbag z trendline volantu. A to asi ne, i když!:

http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Lenk ... 19e88e81ef" onclick="window.open(this.href);return false;

Objevil jsem takovéhoto hybrida. Když pominu, že má tlačítka jen na jedné straně, všimněte si tvaru mf tlačítek, které jsou vytvarované tak, aby do nich pasoval airbag z trendline verze. :?:
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: /K/ Multifunkční volant GOLF VI

Příspěvek od fridrikh »

Odkaz co jsem vložil je obyčejný volant do kterého pasuje airbag z naších volantu sice je z A3 ale koukni na to :!: mně osobne se líbi sportovní co nabízí tornádo1 ale je na každém co jsi tam da :pleasantry:

Odpovědět

Zpět na „Bazar“