Snížení Golfa VI

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Havli94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2015 20:24
Bydliště: České Budějovice

Snížení Golfa VI

Příspěvek od Havli94 »

Prosím o nějaké rady, nebo osobní zkušenosti se snižováním VW Golfa VI. Každá rada se mi hodí děkuju :-)
Naposledy upravil(a) Havli94 dne 30.05.2015 22:39, celkem upraveno 1 x.

speedy.kh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 12.07.2013 22:39

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od speedy.kh »

Co chceš slyšet?

Mám GTD na pružinách Eibach Sportline a úplně TOP. Komfort stejný a jsem o cca 4cm níž než GTD.

PS: Originální pružiny GTD mám na prodej ;)
BMW 530D F10
VW Passat B7 HL 4motion DSG
VW Golf VI GTD DSG

Uživatelský avatar
Havli94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2015 20:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od Havli94 »

Snížení golfa bylo úspěšné za pomoci podvozku TA-Technix se snížením: vpředu 65 mm vzadu 60 mm. Děkuju za nabídku GTD pružin, ale nemyslím si že to je ta pravá věc, která by mi v tomto případě pomohla GTD má těžší motor a tím pádem tužší pružiny. Mohlo by se stát že by se auto nesnížilo o tolik co teď. :-)
Zde foto jak golfík aktuálně vypadá... snad se bude líbit.
Přílohy
11267144_887455271313790_1827322990_n.jpg

misodk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 21.09.2012 17:15

Příspěvek od misodk »

vyzera super

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi

Uživatelský avatar
Havli94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2015 20:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od Havli94 »

Děkuju moc! :-)

ing55
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.06.2015 15:55

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od ing55 »

Havli94 píše:Děkuju moc! :-)
Moc krásnej golfik. Budu kupovat asi to samý, co jsi tam dal ty. Klasika Golf VI 1.4 TSI. Jen mám otázku ohledně tvých předních světel. To máš takovej typ nebo tam máš mračítka? Právě jedny objednávám a rád bych věděl, co tam máš ty :)

speedy.kh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 12.07.2013 22:39

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od speedy.kh »

Asi nikdy nepochopím jak si někdo může na auto koupit takový hnuj podvozek jako je TA.
BMW 530D F10
VW Passat B7 HL 4motion DSG
VW Golf VI GTD DSG

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od SandrikGVI »

speedy.kh píše:Asi nikdy nepochopím jak si někdo může na auto koupit takový hnuj podvozek jako je TA.

myslim ze skoro vzdy rozhodujou financni prostredky...TA patri k tem levnym a ne kazdy ma na podvozek za 20tisic :good:

speedy.kh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 12.07.2013 22:39

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od speedy.kh »

SandrikGIV píše:
speedy.kh píše:Asi nikdy nepochopím jak si někdo může na auto koupit takový hnuj podvozek jako je TA.

myslim ze skoro vzdy rozhodujou financni prostredky...TA patri k tem levnym a ne kazdy ma na podvozek za 20tisic :good:
Samozřejmě, ale pokud někdo má na auto za plácnu 300 000,- , pak nerozumím proč naprosto ale naprosto znehodnotí jízdní vlastnosti čínským podvozkem za bura. Podvozek TA umí pouze snížit auto. Toť vše.
BMW 530D F10
VW Passat B7 HL 4motion DSG
VW Golf VI GTD DSG

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od SandrikGVI »

speedy.kh : je to tak...ale zase bura neni tolik a je to snizeny hnedka...tak to bere vetsina lidi a neuvedomujou si ze ty jizdni vlastnosti jdou do kopru...ja odjezdil na TA pruzinach 1 sezonu a vim ze az priste pujdu do podvozku pujdu do kvalitniho a osvedcenyho. spousta lidi ozeli jizdni komfort nad vzhledem

Uživatelský avatar
Havli94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2015 20:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od Havli94 »

Já mám teda bohužel 1.2 TSI 77KW mrzí mě že to není 1.4 90 KW. Podvozek jsem vybral jak z fin. důvodů tak s nájezdností km/rok... Jsem stím spokojenej. Nejsem žádnej pirát silnic a s tím motorem co mám ani nebudu :-) jsem sním spokojenej.
Světla mám origo, pouze úhel a světlo kdy jsem tuto fotku fotil to zkreslují.
Včera jsem vyfotil celkem hezkou fotku u Č. Budějovic u cyklostezky směr Hluboká nad Vltavou přidám jí do přílohy. :)
Přílohy
vw petr.jpeg

JENIN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2014 21:29

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od JENIN »

Pružiny ST Suspensions, snížení 3 cm. Za mě super, komfort zůstal a jízdní vlastnosti určitě lepší. :)
Přílohy
IMG_0901.JPG

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od Rouballik »

speedy.kh píše:Samozřejmě, ale pokud někdo má na auto za plácnu 300 000,- , pak nerozumím proč naprosto ale naprosto znehodnotí jízdní vlastnosti čínským podvozkem za bura. Podvozek TA umí pouze snížit auto. Toť vše.

Tě to nějak rozvášnilo :lol: Trošku mi to příjde, že máš informace od kamaráda, kterýmu to říkal kamarád co má kamaráda. Na trhu jsou různý podvozky a nesmíš je házet všechny do jednoho pytle. V cenové relaci do 7tis jsou staviky od TA Technix nejlepší. Druhá věc je ta, že když koupíš stavík bez nastavení tuhosti tlumiče a to ať už za 3,5,15,20 nebo 30, tak to bude vždycky na prvním místě o stylingu. To tak prostě je. Pokud preferuješ jízdní vlastnosti, tak bys měl koukat po pevných kompletech. Ty pevný komplety už od nízkejch peněz fungujou velice pěkně. Právě na podvozky TA Technix je hodně kladná odezva.

Spousta lidí si znehodnotí podvozek superdrahejma pružinama věhlasný značky, který na tom autě nemaj co dělat. Taky kupa lidí ty podvozky neumí namontovat a znehodnotí je už při montáži.. Takový ty nabraný zkušenosti z Golfa 2, kde je stavítko očesaný o matky a představný pružiny v kombinaci s kolama 18'' jsou k ničemu. Nejde hodnotit zlikvidovanej podvozek v kombinaci s kolama co tam nemaj co dělat. Bohužel cenově dostupný díly tomuhle kutilství podlíhaj. Člověk co má na podvozek za 30 tis má i na to, aby si to nechal pořádně namontovat. Lidi co si kupujou levný podvozky to laděj často před panelákem. Slýchám spoustu obdobnejch názorů, že kW jsou šmejdy a podobně... Každej si najde to svoje..

Já co za sebe můžu říct je to, že i ten stavík od TAčka jde nastavit pěkně..

Uživatelský avatar
Havli94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2015 20:24
Bydliště: České Budějovice

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od Havli94 »

Nemám k tomu co říct. Snad jen že Roubalik má pravdu. jsem s TA spokojen a teď ho budu dávat na druhé auto po dobrých zkušenostech na golfu. :)

martinIV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 11.10.2011 17:40

Re: Snížení Golfa VI

Příspěvek od martinIV »

Get the Flash Player to see this player.
Prodám tlumiče a pružiny Bilstein, řada B12. Jedná se o zkrácené tlumiče Bilstein a pružiny značky Eibach - Sportline. Perfektní kombinace pro stabilní a zároveň příjemnou jízdu, super vzhled. Snížení nebrání běžnému provozu, podvozek je certifikovaný - projde STK.
Podvozek byl koupený minulý rok na jaře v Německu za 690€, je tedy 1rok používaný, najeto necelých 20.000km. Prodávám z důvodu koupě nového auta. Osobně jsem s ním velmi spokojený, zvažuji jeho koupi i do nového vozu. Cena 10.000,-
Přílohy
image.jpg

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“