Panel klimatizace

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Camillo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02

Panel klimatizace

Příspěvek od Camillo »

Ahojte, máte někdo zkušenosti, zkoušel někdo?


https://www.youtube.com/watch?v=F8kpE28 ... eXclrLgNX7
Přílohy
claznlnc7azq9g6r2.jpg

Uživatelský avatar
Camillo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od Camillo »

https://www.youtube.com/watch?v=F8kpE28 ... eXclrLgNX7" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

Ahoj...koukni ke me do tematu...menil jsem a bez problemu pouzivam...menil se kus za kus udelal zakladni nastaveni a hotovo ;)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=150" onclick="window.open(this.href);return false;

:!: Edit: zjisteno pri nastavovani ze nefunguje tlacitko off a dual ovladani jinak ostatni veci funguji :!:

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 614
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od lecram »

presne tak

Uživatelský avatar
Camillo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od Camillo »

Pěkně sis pohrál s golfíkem. Vyměnit to půjde, můžu tě poprosit o číslo dílu? Díval jsem se, těch panelů je více. Kují

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

Ja pouzil tento ;)
Rámeček : 5K0 858 069 Q1QB
Climatronic :3aa907044at

lee3311
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.04.2008 12:39

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od lee3311 »

Dá sa ten climatronc použiť aj s passatu číslo dielu 3AA907044BQ máte s tým niekto skúsenosti ?

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

Musim se priznat ze ten klimatronik co jsem posilal cislo ( mam ho v aute) tak mi s nim nefunguje dual ovladani a nevypnu panel tlacitkem off (jen uplnym vypnutim intenzity foukani) takze ja hledam panel klimatroniku ktery ma na prostrednim kolecku ve spodni casti off ( vyzkouseno z passata B7 ze s tim to funguje)

salko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 25.07.2011 11:14

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od salko »

SandrikGIV píše:Musim se priznat ze ten klimatronik co jsem posilal cislo ( mam ho v aute) tak mi s nim nefunguje dual ovladani a nevypnu panel tlacitkem off (jen uplnym vypnutim intenzity foukani) takze ja hledam panel klimatroniku ktery ma na prostrednim kolecku ve spodni casti off ( vyzkouseno z passata B7 ze s tim to funguje)
Ked mas zapnuty sync a tocis lavim koleckom, nemeni sa prava teplota? Skusal si po zapnuti tocit pravym koleckom?

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

Ja prave kdyz zmacknu sync tak se hnedka zase vypne a nebezi dual ovladani na levem kolecku...no pravym koleckem steluju jen spolujezdce a levym jen ridice ;) na pujcenem panelu bezelo vse jak melo takze vim ze je chyba v panelu ;)

salko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 25.07.2011 11:14

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od salko »

Aha, ok. Ja len ci nahodou nemas panel pre pravostranne riadenie. Ale ked sa hned vypne, tak to bude asi v niecom inom.
Ja poskulujem po tom panely z bold-sport.
http://www.bold-sport.com/store/index.p ... uct_id=288" onclick="window.open(this.href);return false;

lee3311
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.04.2008 12:39

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od lee3311 »

Chalani a treba tam aj niečo nakodovať po výmene za novší panel ? Ďakujem za info

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

co tedka zjištuji po dodělání výhřevu sedaček tak muj panel při kodování neukáže ani svoje číslo a tedka přestala jít i klima (na doplnění jsem byl) takže mam nějakou sra..u a musim sehnat jinej (začnu tim že zkusim sehnat původní model a vyzkoušim že s nim vše běží jak má) takže opravuji to že po výměně beží vše v pořádku - NEBĚŽÍ!!! teda aspon u mě ne :(

Uživatelský avatar
Dragonov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.04.2011 11:54
Bydliště: Severní Morava

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od Dragonov »

Taky tento panel sháním, jeden mám doma, ale je poškrábaný, tak se mi do auta dávat nechce, ten z odkazu výše vypadá dobře.

Sandriku:
Kdo ti dodělával výhřev a na kolik to vyšlo? Instalovali jste do sedaček vyhřívací dečky nebo ty sedačky, které jsi koupil už výhřev měly?
[ GOLF VI GTI 2.0 TSI ] [ APR STAGE 2 ] [ 278 HP / 440 NM ]

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Panel klimatizace

Příspěvek od SandrikGVI »

Vyhrev mi dodelaval pomalu muj dvorni technik :good: Ergo :good: napis mu a domluv se s nim...me pri dodelani vyhrevu dodelaval jeste tu couvaci kameru ;) jinak sedacky co jsem koupil uz meli vyhrivany decky v sobe takze se dodelala jen kabelaz...a slape to jako hodinky ;) ale poradne vyzkousim az v zime ;) jinak ja uz mam zpet novou verzi panelu klimatroniku ;)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“