Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
jindra.r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 26.05.2015 22:28

Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od jindra.r »

Máte prosím funkční kontrolku na přední mlhovku. Golf 6 Variant. Servis se mě snaží přesvědčit, že tam není. Druhý dotaz je, jestli během regenerace filtru má svítit jeho kontrolka. Za 50t km jsem ji neviděl svítit. Diagnostika přitom píše, že poslední regenerace proběhla před cca 400 km.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od SandrikGVI »

Kontrolka predni i zadni mlhovky na budikach jsou ;) a kontrolka DPF je tam taky ale pri regeneraci nesviti...sviti jen pri poruse...tedka resi v sekci passat kontrolku pri regeneraci...umi to dodelat klubak Ergo ;)

Uživatelský avatar
Ative
Pilot
Pilot
Příspěvky: 883
Registrován: 23.07.2010 16:37
Bydliště: Svatobořice-Mistřín

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od Ative »

Mám taky kombika a mlhovka je znazornena na budikach.Jo a pokud svítí filtr,tak je nějaký problém,nemusí to přímo být regenerace.Jsou tam i jiné aspekty.Vag ti určitě napoví
ex. VW BORA 1.6 : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=225335" onclick="window.open(this.href);return false;
New VW Golf 6 Variant 1.6 Tdi

esmouch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 17.06.2014 12:49
Bydliště: Ostravwa, FM a okolí

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od esmouch »

mám taky kombíka s mlhama a pokud nezapnu zadní mlhu, tak mi žádná kontrolka na budících nesvítí. (mlhy z výroby). DPF mi problikne jen při startu, jinak o ni nevím. když svítí DPF kontrolka je asi něco špatně.

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od Ipanema »

Mám v autě už druhé budíky. Možná to je jen o jednoduchém nakódování nebo o úpravě hodnoty v eeprom. Každopádně když nezapnu zadní, tak také žádnou kontrolku na budících: neměl jsem a ani nemám.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

satene
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 19.04.2011 22:38
Bydliště: Planá u M.L.

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od satene »

Ahoj. Máme kombika, přední i zadní mlhovky. Při zapnutí předních se symbol mlhovky rozsvítí ale ne na budikach jak čekáte, ale na přepínači světel :laugh: . Zadní se rozsvítí normálně na budikach.
A s tím DPF. Pokud nesvítí ok. Pri regeneraci ke ktere dojde automaticky se neobevi nic. Pokud bliká nutno projet a nechat regenerovat. Bliká 4 nastartování. Po pátém nastartování už jen svítí a jede nouzak. Pak jen servis a vypalit(regenerovat) tam , nebo někdo šikovný s diagnostikou.
Golf IV SDI 50Kw Variant (1999) White - Prodán
-----------------------------------------------------------
Golf VI TDI 77Kw Variant (2011) Red - ve vlastnictví

Kocour1980
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 10.02.2019 09:51

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od Kocour1980 »

Ahoj, vyresil nekdo problem s rozsvicenim kontrolky prednich mlhovek na palubce? Ja mam Tourana r.v.2006 a take mi na budikach nesviti. Dodelaval jsem komplet mlhovky s cornerem, jinak vse funkcni. Nevite nekdo prosim zapojeni abych to dodelal? Podle me pujde jen o jeden dratek od spinace pin c.5 k budikum, ale nevim kam ho na ty budiky privest :-(

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od kubisz »

predni mlhy na budicich nesviti, jen na prepinaci, zadni zase jen na budicich; to, co je obcas videt jako predni, je DRL (denni sviceni); dioda DPFka jde asi jen na CR motory a ne na PD (ergo ale bude vedet vic)
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Kocour1980
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 10.02.2019 09:51

Re: Kontrolka přední mlhovka a kontrolka DPF

Příspěvek od Kocour1980 »

Ahoj, diky za odpoved ;-) Bohuzel je to tak, ta kontrolka na budikach nesviti ani u me nove sluzebni Caddyny, jen na spinaci... Moc tomu sice nerozumim, ale asi to u VW ma nejakou logiku

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“