RCD510 + Dynaudio 300W

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od honzanun »

Mě taky tři prodejci potvrdili dostupnost nyní objednaného auta v polovině prosince.

Jinak zase k tématu.

Pročetl jsem docela důkladně většinu příspěvků na německých fórech týkajících se Dynaudia Excite v Golfu VI - všichni se shodují, že za ten příplatek se to vyplatí a zvuk je na špičkový úrovni. Takže pro mě jasná volba... 8)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Shiba »

honzanun píše:Mě taky tři prodejci potvrdili dostupnost nyní objednaného auta v polovině prosince.

Jinak zase k tématu.

Pročetl jsem docela důkladně většinu příspěvků na německých fórech týkajících se Dynaudia Excite v Golfu VI - všichni se shodují, že za ten příplatek se to vyplatí a zvuk je na špičkový úrovni. Takže pro mě jasná volba... 8)
Rozhodně bych Dynaudio volil stejně jako ty! Ty moje chrčáky mě na Golfu V vadí. Hlavně drnčení některých dílů v interiéru. CD ale hraje o 2 třídy líp jako tuner.
Já Dynaudio slyšel v Passatu prodejce VW Svitavy a bylo to slušný (ale poslouchal jsem jen chvíli při stojícím autě).

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od miromen »

HONZANUN chci se zeptat jestli je na nějakych repro emblem DYNAUDIO nebo ne. Ptam se protože jsem to nikde na fotkach neviděl. Dale bych chtěl vědět jaka je max. kapacita SD karty ktera lze v rcd 510 použivat.
1.2 TSI 77kw

stileman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 02.09.2009 21:11

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od stileman »

Podla navodu podporuje karty SD/MMC do 2GB a karty SDHC do 32GB.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od miromen »

Super dik za odpověd. Ja jsem někde na netu sehnal manual k rcd 510 ale tušim že to byl k Superbu I a tam bylo psano že to pravě SDHC nepodporuje.

A tak už jsem našel nějake info. Po aktualizaci opravdu podporuje až 32GB.

http://www.my-gti.com/719/differences-b ... he-rns-510" onclick="window.open(this.href);return false;
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

miromen píše:Super dik za odpověd. Ja jsem někde na netu sehnal manual k rcd 510 ale tušim že to byl k Superbu I a tam bylo psano že to pravě SDHC nepodporuje.

A tak už jsem našel nějake info. Po aktualizaci opravdu podporuje až 32GB.

http://www.my-gti.com/719/differences-b ... he-rns-510" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja jsem do RNS-510 dal 16GB SDHC a nefunguje skousel jsem i v jine 510...

Uživatelský avatar
Drak_MULTIVAN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.06.2008 21:23
Bydliště: OLOMOUC
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Drak_MULTIVAN »

Drak_MULTIVAN píše:
miromen píše:Super dik za odpověd. Ja jsem někde na netu sehnal manual k rcd 510 ale tušim že to byl k Superbu I a tam bylo psano že to pravě SDHC nepodporuje.

A tak už jsem našel nějake info. Po aktualizaci opravdu podporuje až 32GB.

http://www.my-gti.com/719/differences-b ... he-rns-510" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja jsem do RNS-510 dal 16GB SDHC a nefunguje skousel jsem i v jine 510...

nj... tak si tam dam novej softik a snad to poleti...

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Thorwards »

A je tam nějaká karta už od výroby?

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Standa* »

Drak_MULTIVAN píše:
Drak_MULTIVAN píše:
Ja jsem do RNS-510 dal 16GB SDHC a nefunguje skousel jsem i v jine 510...

nj... tak si tam dam novej softik a snad to poleti...

Ahoj také bych potřeboval radu jak to vyřešit zatím jsem tam zkoušel 2 typy karet SD a nenačte je to pouze jí najde ale nepřečte data

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od honzanun »

Zdravím,

RCD 510 podporuje karty SD do 2GB a SDHC do 32 GB, RNS 510 SDHC karty nepodporuje. VW kartu z výroby nedává.

Logo Dynaudio je na výškových repro v A sloupcích a také se logo zobrazuje na uvítacím displeji při zapnutí rádia.
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od miromen »

HONZANUN diky moc za odpověď. Takže teď už mam snad ve všem jasno a muže se objednavat. :lol:
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od honzanun »

Tak pak se pochlub, jako máš konfiguraci...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od miromen »

Tak přišti tyden jdu platit zalohu na 1.2 TSI trandenline +
Paket "Comfort" pro Trendline: 5dveří; malý kožený paket: tříramenný kožený volant, hlavice řadící páky a madlo ruční brzdy v kůži; vnější zpětná zrcátka a kliky dveří lakované v barvě vozu

Paket "All in" pro Trendline: klimatizace "Climatronic" s automatickou regulací, 2zónová teplotní regulace, klimatizovaná přihrádka spolujezdce; alarm s integrovaným nezávislým zdrojem; tempomat; opěrka bederní páteře pro přední sedadla, včetně výškově nastavitelného sedadla spolujezdce; loketní opěrka vpředu s odkládacím boxem, 2 držáky nápojů vzadu; 4 kola z lehkých slitin Wellington 6 1/2 J x 15 se zajištěním proti krádeži

Rádio "RCD510" Dynaudio Excite s 8 kanálovým digitálním zesilovačem o celkovém výkonu 300 Wattů, přehrává hudbu i ve formátu MP3, barevný dotykový displej, 8 reproduktorů, CD měnič pro 6CD, Aux-in zdířka, šachta pro SD kartu, funkce dopravního zpravodajství v celkové délce 4 minut (TIM)

Palubní počítač "Plus", funkční rozšíření palubního počítače o možnosti nastavení nezávislého vodního topení, rychlostního limitu pro zimní pneu, paketu světla a výhled, hodin, volby jazyka a jednotek

Sportovní paket "Interiér" - potahy sedadel v látce s designem "Me 2", sportovní sedadla vpředu, nastavitelné bederní opěrky vpředu, sedadlo spolujezdce výškově nastavitelné, zařízení pro přepravu dlouhých předmětů v opěradle zadního sedadla včetně loketní opěrky vzadu, odkládací kapsy na zadních stranách předních sedadel, malý kožený paket: 3ramenný kožený volant, hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy v kůži

Paket světla, výhled a zrcátka 2: funkce "Coming-/Leaving Home", vnitřní zpětné zrcátko s aut. clonou, osvětlení prostoru pro nohy, dešťový senzor, vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná, vyhřívaná, na straně řidiče s automatickou clonou, automatické naklonění vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce při zařazení zpátečky, osvětlení okolí

Mlhové světlomety s chromovaným orámováním a statickým přisvěcováním do zatáček
Multifunkční 3ramenný volant v kůži k ovládání rádia a palubního počítače "Plus" (není součástí paketu), hlavice řadicí páky a madlo ruční brzy v kůži

S ceny 505 000 kč usmlouvano na 429 500 kč takže jsem spokojen. Jen mam dilema jestli bila nebo červena barva no a pak jestli DYNAUDIO rcd 510 nebo 310 a to kvuli čorkařum.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od andre.11 »

miromen píše:Tak přišti tyden jdu platit zalohu na 1.2 TSI trandenline +
Paket "Comfort" pro Trendline: 5dveří; malý kožený paket: tříramenný kožený volant, hlavice řadící páky a madlo ruční brzdy v kůži; vnější zpětná zrcátka a kliky dveří lakované v barvě vozu

Paket "All in" pro Trendline: klimatizace "Climatronic" s automatickou regulací, 2zónová teplotní regulace, klimatizovaná přihrádka spolujezdce; alarm s integrovaným nezávislým zdrojem; tempomat; opěrka bederní páteře pro přední sedadla, včetně výškově nastavitelného sedadla spolujezdce; loketní opěrka vpředu s odkládacím boxem, 2 držáky nápojů vzadu; 4 kola z lehkých slitin Wellington 6 1/2 J x 15 se zajištěním proti krádeži

Rádio "RCD510" Dynaudio Excite s 8 kanálovým digitálním zesilovačem o celkovém výkonu 300 Wattů, přehrává hudbu i ve formátu MP3, barevný dotykový displej, 8 reproduktorů, CD měnič pro 6CD, Aux-in zdířka, šachta pro SD kartu, funkce dopravního zpravodajství v celkové délce 4 minut (TIM)

Palubní počítač "Plus", funkční rozšíření palubního počítače o možnosti nastavení nezávislého vodního topení, rychlostního limitu pro zimní pneu, paketu světla a výhled, hodin, volby jazyka a jednotek

Sportovní paket "Interiér" - potahy sedadel v látce s designem "Me 2", sportovní sedadla vpředu, nastavitelné bederní opěrky vpředu, sedadlo spolujezdce výškově nastavitelné, zařízení pro přepravu dlouhých předmětů v opěradle zadního sedadla včetně loketní opěrky vzadu, odkládací kapsy na zadních stranách předních sedadel, malý kožený paket: 3ramenný kožený volant, hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy v kůži

Paket světla, výhled a zrcátka 2: funkce "Coming-/Leaving Home", vnitřní zpětné zrcátko s aut. clonou, osvětlení prostoru pro nohy, dešťový senzor, vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná, vyhřívaná, na straně řidiče s automatickou clonou, automatické naklonění vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce při zařazení zpátečky, osvětlení okolí

Mlhové světlomety s chromovaným orámováním a statickým přisvěcováním do zatáček
Multifunkční 3ramenný volant v kůži k ovládání rádia a palubního počítače "Plus" (není součástí paketu), hlavice řadicí páky a madlo ruční brzy v kůži

S ceny 505 000 kč usmlouvano na 429 500 kč takže jsem spokojen. Jen mam dilema jestli bila nebo červena barva no a pak jestli DYNAUDIO rcd 510 nebo 310 a to kvuli čorkařum.
A nebylo by vyhodnejsi dat rovnou Highline vybavu?? Snad vsechno krom toho radia je v nem obsazene...a o radiu:)...ja mam 510ku a spokojenost:)....ale da se koupit rns510(s navigaci a dvd) za 12000,-...tak mam velky svrbeni jestli to nekoupit...akorat musim zjistit jestli se mi bude i na tom vymenenem radiu zobrazovat na display pri parkovani to graficke zobrazeni auta
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: RCD510 + Dynaudio 300W

Příspěvek od Dix_ »

miromen:Ta fotka co jsem dal na garáži ti pomohla,ohledně toho rádia. :D

Tady je v Higline.Já jsem pro bílou.
5K14D2_cenova_nabidka_2010_02_22.pdf
(190.83 KiB) Staženo 165 x

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“