Středová loketní opěrka

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

zdravím vás,
mám dotaz ohledně středové loketní opěrky. Vzhledem k faktu, že je auto na operativní leasing, tzn. do odprodání do něj nemůžu zasahovat, tak si nemůžu objednat středovou loketní opěrku, která by se mi moc hodila (navíc je za ní pěknej ranec, tuším 5 800,-) každopádně nemám s tímhle žádné zkušenosti - chtěl bych koupit nějakou univerzál za své peníze, ale netuším, jak se dělí, podle čeho koukat nebo tak něco. Máte někdo v autě něco podobného nebo dokážete alespoň poradit?

díky

Milan
VW Golf VI 2,0 TDI CR

fredpv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.11.2009 10:22

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od fredpv »

Jó, tak to mohu poradit. Já nechtěl nikdy originál pro vysokou cenu, tak jsem objednával po internetu opěrky tak dlouho, až to přerostlo cenu originálu o dva tisíce a stejnak to tam nikdy dokonale nesedělo. Nyní mám u golfíka origoš a je to to pravé ořechové.

Uživatelský avatar
ohsi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.05.2009 16:44

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od ohsi »

http://www.doplnkynaauto.cz/vw/loketni- ... 2008.19756" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale osobnú skúsenosť nemám.
Golf VI 1,4 TSI

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

byl jsem se kouknout tady u nás v tuning shopu a mají tam na pětkovýho Golfa, je to na samořezy, sedne tam v podstatě přesně, akorát zakreju tu zadní úložku na větší pití, i když to prej u pětkovýho taky. Akorát když jsem teď koukal tady na ten odkaz co poslal "ohsi", tak tam se s ní dá ještě posouvat jakoby na místě (na obrázku je to vidět), ta moje pak stála tuším 1 890,-

Budu rád, jestli ještě někdo pošle nějaký názor.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od haikee »

ty jo mit nove auto a prasit ho nejakou lacinou nahrazkou? dyt to bude hnusne, 5800 neni zase tak moc za to aby to vypadalo seriove a i sedelo, a asi tak jak poznaji z leasingovky ze tam mas operku ktera tam nebyla, dyt je to vratna montaz ne?

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

tak auto chci odkoupit, ale i tak pro případ. Poznají to max. podle děr, je to na samořezy.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

koukám, že snad všechny se montujou navrtáním šroubů do středového panelu, což mi asi neprojde. To jsou takhle opravdu všechny nebo existujou nějaké, které mají jiný montážní systém? Protože jak by teda fungovala original? Musí přece něco existovat.... :(
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od honzanun »

Podle mě je leasingovce úplně jedno, jestli si tam dáš opěrku nebo ne. Máme ve firme auta na leasing a taky se tam něco přidávalo atp. a nikdy se mi nestalo, že by se někdo stavil a porovnával stav nebo doplňky. A když to auto pak odkupuješ, tak to taky nikdo nekontroluje.

Podle mě nesmíš dělat takový úpravy, který by byly zapisovaný do TP. Vše ostatní je povoleno...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od campagnolo »

Nevim, ale normalne Leasingovka zdanuje podle ceny auta a to vcetne priplatku. Pokud si 50 lidi doobjedna neco v hodnote 6000,-Kc, tak uz je to na povazenou. Je to zase jenom o penezich. :-)

A dodelavana operka v roce 2009?? Kluci takovy bejkarny se delaly v r. 1981, kdy to opravdu jinak neslo. To bych si radeji strcil ten loket do...., nez na nejakou samodomo operku. Ty jsi invalida? Nebo jde jen o pohodlicko? Musis se vic snazit, az budes reditel, muzes si poskladat audinu i s vodotryskem. :D Ale kvuli pohodlicku prznit auto?
Navic za tu cenu 5800,- to neni jen operka, ale i ulozny prostor a hlavne privod vzduchu k zadnim sedadlum!

Pokud chces nejak levne, tak to kup jako origo dil na vrakaci, zamontuj si to tam a pak pokud te ve firme nevylosujou, ze si auto muzes nechat, tak si to zase vymontuj a prodej.

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

jde samozřejmě o pohodlíčko a předpokládám, že przněním auta myslíš navrtávání do středového tunelu neoriginální díl. Ten nápad s vrakáčem není špatnej, ale zase kde a kolik novejch golfů s loketků je na odpis že?
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od honzanun »

Zkus e-bay
http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Mittela ... &_osacat=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Je jich tam spousty za dobrý ceny...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

super !!! ale spíš něco českýho ? :)
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Šátek »

chci se zeptat, nemáte někdo takové to schéma, z čeho se skládá středový tunel bez loketní opěrky? Kdyby byl problém s namontováním neoriginální opěrky (tzn. samořezy do současného středového tunelu), tak bych vyměnil akorát ten koncový díl vlastně za ručkou nebo u ručky, nebo jak se to tam skládá, záleží ale, zda by to někdo z vraku prodal pak. A taky to schéma no.


díky
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Středová loketní opěrka

Příspěvek od Jara77K »

Šátek píše:zdravím vás,
mám dotaz ohledně středové loketní opěrky. Vzhledem k faktu, že je auto na operativní leasing, tzn. do odprodání do něj nemůžu zasahovat, tak si nemůžu objednat středovou loketní opěrku, která by se mi moc hodila (navíc je za ní pěknej ranec, tuším 5 800,-) každopádně nemám s tímhle žádné zkušenosti - chtěl bych koupit nějakou univerzál za své peníze, ale netuším, jak se dělí, podle čeho koukat nebo tak něco. Máte někdo v autě něco podobného nebo dokážete alespoň poradit?

díky

Milan
Čao,já řešil to samí a raději jsem koupil origoš loketku a ta cena co píšeš je bez práce! mě stála 7800kč komplet.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“