Vibrace v interiéru

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Johny08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 20.12.2009 20:02

Vibrace v interiéru

Příspěvek od Johny08 »

Při rozjíždění - rychl. stupeň 1-2, jsou slyšet vibrace v levém sloupku, což mám jako řidič přímo u ucha :-)) Je to fakt nepříjemné, máte někdo zkušenost??

Díky
Tiguan 1,4 TSI, 118 kW, 4Motion, Track & Style

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od Šátek »

Přidám i svou připomínku. Při zatáčení mi něco jezdí v palubce, vůbec netuším, co by to mohlo být. Spolujezdec to slyší zezadu, já od spolujezdce, ti vzadu z palubovky. Ale je to opravdu z palubovky, prej se tam něco uvolnilo a jezdí to tam po plastu, ale tomu já snad ani nechci věřit, co je to za kravinu???!!!!!!!
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od cernohousmartin »

sice nemam šestku,ani žádné nové auto,takže drnčení sloupku neřešim,ale mohl bych ti poradit jelikož dělam v automobilce...zkus oddělat ten plastový panel toho sloupku a pod něj dej nějaký molitan,nebo něco podobného,pak ho tam dej zpátky,musí toho molitanu tam bejt dost,aby to bylo natěsno...

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od -Jouda- »

Johny08 píše:Při rozjíždění - rychl. stupeň 1-2, jsou slyšet vibrace v levém sloupku, což mám jako řidič přímo u ucha :-)) Je to fakt nepříjemné, máte někdo zkušenost??

Díky

Ahoj,

je to opravdu sloupek? Viz muj prispevek http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=198&t=123673" onclick="window.open(this.href);return false;

Johny08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 20.12.2009 20:02

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od Johny08 »

Chlapi, díky! Nakonec to fakt sloupek nebyl, ale zadní dveře. V záruce odstraněno. Bohužel mi z toho zůstal "komplex" a poslouchám a poslouchám a poslouchám......... radio můžu prakticky vyhodit, protože poslouchám jen interier :D
Tiguan 1,4 TSI, 118 kW, 4Motion, Track & Style

Uživatelský avatar
mildaho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 06.08.2010 18:58
Bydliště: Náchod

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od mildaho »

U nového vozidla je slyšet jak se mi něco převaluje asi kovového pod prostředním velkým výdechem v palubní desce.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Dělá to jen někdy - podle mne jen dle teploty - někdy se to usadí a je klid....

Uživatelský avatar
mildaho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 06.08.2010 18:58
Bydliště: Náchod

Re: Vibrace v interiéru

Příspěvek od mildaho »

mildaho píše:U nového vozidla je slyšet jak se mi něco převaluje asi kovového pod prostředním velkým výdechem v palubní desce.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Dělá to jen někdy - podle mne jen dle teploty - někdy se to usadí a je klid....
Doplňuji - vyřešeno servisem Volkswagen Trutnov OLFIN Car s.r.o., poradil jsem jim kde to je - prostřední výdech, prý tam byla nějaká výrobní spona nebo co...., ale neviděl jsem ji... - ha asi pro jistotu...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“