Čištění

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Čištění

Příspěvek od Thorwards »

Ten bordýlek mi taky trochu vadí, předtim jsem měl koberečky až pod pedál a měl jsem je vytvarovaný, že ten bordel za ně nezapadnul a tady mam koberečky uplně rovný. Dělá vůbec VW tvarovaný koberečky s okrajem nebo jenom ty rovný? V katalogu příslušenství jsem si jich nevšiml.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění

Příspěvek od skuci »

mno hele já sem v tom měl normálně už koberečky teď nevim jestli je na tom znak VW nebo Golf, ale seděj tam akorát a jsou vytvarovaný ;-) ... ale mám přes to stejně ještě červený koberečky aby to bylo hezčí :-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Čištění

Příspěvek od Thorwards »

A to máš originál od VW? Koukal jsem na ty koberečky v ceníku, když jsem objednával auto, pro trendline byl doplatek 3.000,- Kč tak jsem si řikal, že za tyhle peníze už to budou ty pěkný 3D a ne ty obyč se kterejma jsem to dostal...

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění

Příspěvek od skuci »

jj origo cot am byly ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Čištění

Příspěvek od fkabl »

Chtěl jsem založit nové téma a vidím, že nemusím. Že ten problém nemám jen já. Velmi opatrně a jemně jsem otřel budíky od prachu...a ku*va! stejně ty "plastová sklíčka" mají škrábance. Nechápu, jak měkký a nekvalitní ten plast musí být. S takovou za pár let na ty budíky ani neuvidím. Asi zavolám do VW a vyzkouším, jak se budou tvářit na reklamaci těch "plastových sklíček".

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Čištění

Příspěvek od fkabl »

Po více než roce se k tomuto tématu vraím s dotazem, zda někdo neobjevil nějaký "zázračný" recept, jak ty budíky čistit bez mikroškrábanců. Já už nemám odvahu experimentovat a taky jen ofukuju a nečistím. Ale ideální to taky není:-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“