Original MP3-Radio ''RCD 310' - AUX-IN

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Original MP3-Radio ''RCD 310' - AUX-IN

Příspěvek od svatan »

priit píše:Potřebuji maličko poradit, mám Golf 6 a v loketní opěrce AUX-IN ale nevlastním Ipod. Dá se připojit i jiné zařízení?? npř: MP3 přehrávač, telefon z androidem nebo USB flash disk?? Pokud ano kde seženu patřičný kabel nebo redukci?
Děkuji
Teď nevím, jestli jsem tě pochopil... máš v loketní opěrce AUX vstup? tak připojíš cokoliv co má výstup na sluchátka - koupíš 3,5mm jack kabel (samec-samec) a máš to:-) USB disk ne.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

parcar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2012 09:41

Re: Original MP3-Radio ''RCD 310' - AUX-IN

Příspěvek od parcar »

Pokud chceš připojit USB, externí disk či jiné paměťové zařízení a hudbu na něm ovládat přes rádia či multifunkční volant, musí jít už o nějaký převaděč, který se připojí přes port CD měniče (ne jen analogově přes AUX). Potom máš navýběr několik možností - záleží jak moc si náročný. Mrkni sem: http://www.mp3auto.cz/volkswagen/" onclick="window.open(this.href);return false; . Tady najdeš adaptéry od nejjednodušších až po ty co ukazují i texty. Osobně jsem využíval také AUX IN, ale měl o dost nižší hlasitost, tak jsem po delší váhání nakonec zvolil jeden z adaptérů. Na ovládání přes volant a info na displeji jsem si rychle zvyknul.

pepadvorak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.11.2012 13:43
Bydliště: Opava

Re: Original MP3-Radio ''RCD 310' - AUX-IN

Příspěvek od pepadvorak »

MP3 přehrávač se připojit dá. :wink:
Golf VI - Comfort - 1.2 TSI - 77KW 2012

Peta-Biker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.05.2013 15:59

Re: Original MP3-Radio ''RCD 310' - AUX-IN

Příspěvek od Peta-Biker »

Nechci zakládat zbytečně nové vlákno, dneska jsem si všiml jedné věci, která mi dříve nedělala. Mám na CD normálně dané MP3, poslouchám a po nějaké době mi to najednou skočí na rádio... Myslel jsem, že jsem něco omylem zmáčkl, tak jsem nevěnoval tomu pozornost a po nějaké době (nevím kolik minut) znovu. Nejsem si vědom, že bych si něco někde nastavil, setkali jste se někdo s něčím podobným?

Díky
Audi 80 B4 (1994)
VW Golf VI (2012)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“