Kontrolka ostrikovacu

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Mariuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.04.2010 09:09

Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od Mariuss »

Cau lidicky, mam "pet-a-pulkoveho" Golfa Variant Trendline 1.6 TDI (model 2010) a zarazilo me, ze kdyz mi dosla smes v ostrikovacich, tak se nerozsvitila zadna kontrolka. V manualu je pasaz venovana tehle kontrolce, ale jen "pro vozidla vybavena kontrolkou ostrikovacu". Tak se chci zeptat - plati tohle jenom pro Highline? Tohle je me prvni nove a koncernove auto. Doted jsem jezdil ojetymi BMW a tam pokazde auto hlasilo, ze brzo dojde voda v ostrikovacich. Navic tam bylo pohledem do motoroveho prostoru jednoduse poznat, ze voda brzo dojde. Tady vidim jenom konec trubky a samotna nadrzka je utopena nekde dole v blatniku, takze nejde videt - to povazuju za peknou debilitu :D Nevi nekdo, jestli nestaci jen vsadit zarovku do palubky (to mi poradil kolega s Polem - ze mu nesvitilo hladove oko a stacilo do palubky dodat zarovku a uz mu sviti - veskera kabelaz byla zapojena, jen chybela zarovka). Diky!

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od dream7000 »

kukni tu na konci..je to to same http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=34&t=11375" onclick="window.open(this.href);return false;

Mariuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.04.2010 09:09

Re: Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od Mariuss »

Diky! Ale obavam se, ze si to (aspon prozatim) necham ujit :) Doufal jsem, ze to bude jen ta zarovicka :?

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od campagnolo »

Pokud nemáš z výroby xenony, nebo zimní paket obsahující ostřikovače světel,tak tam není odpovídající nádržka, elektroinstalace a snímač hladiny. Dodělával jsem to do Pola a trvalo to půl dne. Doufat v rámci koncernu VW, že se někam doplní jen žárovka je jako doufat, že ČR bude bez dluhů v roce 2015. :lol: :mrgreen: :lol:

Mariuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.04.2010 09:09

Re: Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od Mariuss »

No me by to ani nenapadlo, ale kolega ma Polo z '96 a zjistil, ze stacilo koupit a osadit zarovku do pristrojovky a hned mel "hladove oko" :P

Jen nechapu o jake nadrzce mluvis - ja mluvim o normalnich ostrikovacich na predni sklo a jsem si docela jisty, ze na vodu do ostrikovacu nadrzku urcite mam, nebot jsem ji uz jednou naplnoval :D

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka ostrikovacu

Příspěvek od caravelle »

nadrzka na vodu do ostrekovacov je v pripade, ze mas aj ostrekovanie svetiel o poznanie vacsia (objemovo)... namiesto 3,6 l je 5,5 l...

hladinovy spinac je vsak rovnaky pre oba typy nadrziek .... a stoji okolo 7 €.... samozrejme ako tu bolo pisane + elektroinstalacia...
Audi S4 Dolphin grey

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“