RCD 510 a video

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

RCD 510 a video

Příspěvek od platal »

Ahoj, za pár dní budu kupovat RCD 510, ale hrozně bych tam krom couvací kamery chtěl rozchodit i video. Existují multimediální krabičky cca za 2000,- co to umí převést z USB suprově, něco jako multimediální stanice připojené k TV. Ale neví někdo jakým kabelem je připojená ta couvací kamera??? Kdyby to bylo přes Cinch vzadu jako video tak bych dostal obraz, ale ted mi došlo jak tam dostat zvuk ještě, ale to by se zas dalo taky podle mě určitě nějak. No budu hledat na netu, kdyby měl někdo nějaké info, tak sem s ním.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od andre.11 »

platal píše:Ahoj, za pár dní budu kupovat RCD 510, ale hrozně bych tam krom couvací kamery chtěl rozchodit i video. Existují multimediální krabičky cca za 2000,- co to umí převést z USB suprově, něco jako multimediální stanice připojené k TV. Ale neví někdo jakým kabelem je připojená ta couvací kamera??? Kdyby to bylo přes Cinch vzadu jako video tak bych dostal obraz, ale ted mi došlo jak tam dostat zvuk ještě, ale to by se zas dalo taky podle mě určitě nějak. No budu hledat na netu, kdyby měl někdo nějaké info, tak sem s ním.
No to me p,,ser...ono jde nějakým způsobem rozjet video na RCD 510 ?? Můžeš poslat odkaz kde si o tom něco počtu (googluju jako divej, ale nic kloudnýho nemůžu najít)...díkec
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od platal »

andre.11 píše:
platal píše:Ahoj, za pár dní budu kupovat RCD 510, ale hrozně bych tam krom couvací kamery chtěl rozchodit i video. Existují multimediální krabičky cca za 2000,- co to umí převést z USB suprově, něco jako multimediální stanice připojené k TV. Ale neví někdo jakým kabelem je připojená ta couvací kamera??? Kdyby to bylo přes Cinch vzadu jako video tak bych dostal obraz, ale ted mi došlo jak tam dostat zvuk ještě, ale to by se zas dalo taky podle mě určitě nějak. No budu hledat na netu, kdyby měl někdo nějaké info, tak sem s ním.
No to me p,,ser...ono jde nějakým způsobem rozjet video na RCD 510 ?? Můžeš poslat odkaz kde si o tom něco počtu (googluju jako divej, ale nic kloudnýho nemůžu najít)...díkec
Odkazy mám doma, tak večer pošlu. Našel jsem krabičku, která se připojuje přes kabel jako couvací kamera a do ní připojíš USB jakkékoli FLASH/HDD a ono to umí pustit ven a následně dovnitř (určitě TV takhle funguje) signál (přehrává od videa, divx po fotky vše)...akorát když mrknu na zadní stranu RCD 510, tak tam není nikde vstup a ani pro kabel na couvací kameru, tak nevím, zda tam je redukce nějaká či co a teprve přesto se to zapojí. Jo ta krabička stojí kolem 2000,- Kč a mají i takovou, která umí DVB-T.

Ale otázka je, zda to jde připojit do RCD 510 zezadu. Ty krabičky maj stejný výstupy(vstupy do radia) jako je couvací kamera.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od maxipes6 »

Znie to zaujimavo, ale pôjdeto asi len pri zaradenej spiatocke, ked bude aktivovana cuvacia kamera alebo sa milim ?
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od platal »

Tak to nevím. Je to teprve v počátku. Radio bude za týden, tak pak se pustím do vymejšlení a zkoušení všeho možného :-D
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od rolbar »

RCD510 jsou dva druhy
1. bez podpory video vstupu - dodává s edo aut, kde není couvací kamera
2. se vstupem pro auta s couvací kamerou

RJ kamery a RCD jsou propojeny asi 12ti žilovým stíněným kabelem (jde po něm obraz i zvuk) nejideálnější by bylo k tomu připojit origo TV tuner z Passatu nebo Tuaregu, celkem by se i dobře dodělával.

x03
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.08.2010 19:52

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od x03 »

nebude to n iečo takéto:

http://gsmserver.com/shop/video_interfa ... cd_510.php" onclick="window.open(this.href);return false;

???

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od platal »

Radio už je namontované, ted z ebay budu objednávat Media In kabeláž a potom se pustím na kameru a to video... nějak není čas :-(
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od wenas »

cauky,muzes mi prosim poslat odkaz jakou si tu jednotku koupil a jak si to zprovoznil to video v rcd510,dekuju.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD 510 a video

Příspěvek od tornado1 »

http://www.ebay.de/itm/ZEMEX-VIDEO-DVD- ... 5885ca3c23" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“