Kvalita čalounění sedaček

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od fkabl »

Golfa Highline mám objednaného a teprve na něj čekám. Bude mít i sportovní sedačky. Na stejném, ale slovenském fóru jsem se ale dočetl o nepříjemných zkušenostech některých zákazníků s tím, že dočela brzy se sedačky v Golfu VI začínájí ošoupávat nebo trhat apod. Jakou máte zkušenost vy?

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od caravelle »

ja mam auto 1 rok a 3 mesiace, najazdenych cca. 33000km.... a na sedackach nebadat ziadne znamky poskodenia, alebo opotrebenia... a tiez mam vybavu HL
Audi S4 Dolphin grey

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od Pantani »

Mám auto přes půl roku, rovněž bez problémů. To se k tomu spíš někdo choval jako hovado, ne?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od -Jouda- »

Ahoj,

Mam priplatkove sportovni sedacky v trendline. Auto mam rok a 2 mesice, jezdim kazdy den a sedacky mam jako nove. Bude to urcite nejaka hloupost - muzes poslat link, kde to kdo psal prosimte?

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od fkabl »

Řeší to tady: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=94&t=17985" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale to by si snad VW v dnešní době nedovolil. Já bych to pak viděl na reklamaci.
Vím, že velký problém s tím měla Astra-H.

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od Pali_no »

fkabl píše:Řeší to tady: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=94&t=17985" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale to by si snad VW v dnešní době nedovolil. Já bych to pak viděl na reklamaci.
Vím, že velký problém s tím měla Astra-H.
No zas pozor :) Ja uz sice mam objednaneho golfa, ale stale jazdim na Astre H, najazdene takmer 130.000 a ziadne znamky opotrebenia na sedadlach nebadat. To napr guma zo spojkoveho pedalu sa zodrela uz po 70.000 (akoze krizom predrela a odpadla ..), ale sedacky su v pohode.

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od andre.11 »

Tak pozor u výbavy Trendline a paketem kde jsou sportovní sedačky...se materiál ME2 opravdu ošoupává a trhá...prý se čeká na vyjádření VW jak řešit reklamace
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od TSIman »

Je to trochu od tématu, ale jeden známy má Golf V a taky mi říkal, že má ošouhané opěradlo od nastupování a objednáváná nový potah.

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od Pali_no »

andre.11 píše:Tak pozor u výbavy Trendline a paketem kde jsou sportovní sedačky...se materiál ME2 opravdu ošoupává a trhá...prý se čeká na vyjádření VW jak řešit reklamace
No tak presne take sedacky budem mat aj ja .. som zvedavy..

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od platal »

Nechci sem dávat, co nepatří, ale bude v sobotu v Praze sraz !!!!!! Zatím nás je 7, tak kdo se přidá ještě ????????? Díky
Petr Látal (Gvines)

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od fkabl »

Někde jsem slyšel, že se snad ty problémy se sedačkami týkají jen toho textilního sportovního provedení a ne toho ve výbavě Highline v provedení alcantara(umělá kůže). Jakou máte zkušenost Vy?

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od caravelle »

caravelle píše:ja mam auto 1 rok a 3 mesiace, najazdenych cca. 33000km.... a na sedackach nebadat ziadne znamky poskodenia, alebo opotrebenia... a tiez mam vybavu HL
ja mam auto rok a pol, najazdenych cca. 42000km.... a na sedackach nebadat ziadne znamky poskodenia, alebo opotrebenia... mam vybavu HL
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od Šátek »

myslím si, že mám sedačky základ a po roce a třech měsících a najeto 55 tis. mi přijdou stále v pohodě. Proto se o to víc divím, že se to řeší u příplatkových výbav.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

rioter
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.11.2009 19:46

Re: Kvalita čalounění sedaček

Příspěvek od rioter »

No tak abych se taky vyjádřil k oné kvalitě sedaček. Mám služebního golfa už rok a půl v provedení trendline se sportovním paketem interier a potahem sedadel me2. A musím konstatovat, že u obou předních sedadel, jak u řidiče tak u spolujezdce se začínají projevovat výše zmíněné problémy. Jedná se vždy o bočnici sedáku blíž ke dveřím, která je odírána při nastupování. Zajímavé ovšem je, že u spolujezdce se mi to projevilo takřka ve stejnou dobu jako u řidiče, přitom cca 75% cest jezdím sám :-).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“