Golf VI a CB vysielačka

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
radik999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.09.2010 22:35

Golf VI a CB vysielačka

Příspěvek od radik999 »

Zdravím Vás "golfisti",
po dlhšom zvažovaní a hlavne po častejších pokutách som sa rozhodol zakúpiť CB vysielačku do svojho golfíka. Všetko by bolo ok, až na jeden a to veľký problém:
Nikde v kabíne neviem nájsť vhodné miesto na umiestnenie vysielačky, nechcem zase brutálny zásah, ako je rezanie plastov /uvažoval som ju umiestniť pod panel kúrenia, resp. nad popolník, ale je tam málo miesta/, taktiež som vylúčil miesto pri spolujazdcovom kolene, ale napadlo ma, že ju zabudujem do hornej časti kabíny, t.j. na miesto, kde je odkladací priestor pre okuliare. Má niekto skúsenosť s osádzaním vysielačky v golfe VI?? Potreboval by som radu, ako demontovať horný panel s osvetlením interiéru, podotýkam, že vysielačka má veľkosť štandartného autorádia.
Golfa mám vo výbave Trendline + Secure packet, RCD 310 8x repro.
Dik za príp. info

Rado

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Golf VI a CB vysielačka

Příspěvek od Jara77K »

radik999 píše:Zdravím Vás "golfisti",
po dlhšom zvažovaní a hlavne po častejších pokutách som sa rozhodol zakúpiť CB vysielačku do svojho golfíka. Všetko by bolo ok, až na jeden a to veľký problém:
Nikde v kabíne neviem nájsť vhodné miesto na umiestnenie vysielačky, nechcem zase brutálny zásah, ako je rezanie plastov /uvažoval som ju umiestniť pod panel kúrenia, resp. nad popolník, ale je tam málo miesta/, taktiež som vylúčil miesto pri spolujazdcovom kolene, ale napadlo ma, že ju zabudujem do hornej časti kabíny, t.j. na miesto, kde je odkladací priestor pre okuliare. Má niekto skúsenosť s osádzaním vysielačky v golfe VI?? Potreboval by som radu, ako demontovať horný panel s osvetlením interiéru, podotýkam, že vysielačka má veľkosť štandartného autorádia.
Golfa mám vo výbave Trendline + Secure packet, RCD 310 8x repro.
Dik za príp. info

Rado
Zdarec mrkni sem :wink:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=235&t=144722" onclick="window.open(this.href);return false;

radik999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.09.2010 22:35

Re: Golf VI a CB vysielačka

Příspěvek od radik999 »

ok, diky moc, kuknem na to :ura1

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Golf VI a CB vysielačka

Příspěvek od Jara77K »

radik999 píše:ok, diky moc, kuknem na to :ura1
jj není zaco :wink: játo taky řešil :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“