Parrot 9200 Mki

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Parrot 9200 Mki

Příspěvek od honzanun »

Zdravím, pořídil jsem si HF sadu Parrot 9200 Mki. Potřeboval bych vědět, zda s ní máte někdo ve VW Golf 6 zkušenosti. Údajně by měla spolupracovat i s diplejem RCD510.

Dál bych potřeboval vědět, jestli neznáte někoho, kdo by to uměl opravdu spolehlivě a precizně namontovat do mýho Golfa a kdo se v tom opravdu vyzná. Ideálně náchodsko nebo okolí HK.

Díky za informace.
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od mefix »

Parrot je předražená hračka. Jako výhodnější vidím obyčejné Bluetooth sluchátko za 5 stovek.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od platal »

Ahoj,

u nás v Děčíně je na to jeden pán a to je absolutní profík na Hifi v autě a HF ;-) Ale máš to z ruky. Když by jsi měl zájem, zeptám se ;-) Já chci montovat CK 3200 a určitě si to nechám od něj. Co se týče připojení, tak by to mělo šlapat ;-) pozjišťuju.

P
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od honzanun »

No, vzhledem k tomu, že jsem jej dostal zdarma je i to tvoje blbý sluchátko o 500,- dražší... :gey:
mefix píše:Parrot je předražená hračka. Jako výhodnější vidím obyčejné Bluetooth sluchátko za 5 stovek.
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od tornado1 »

spolupracovat s displejem rcd510?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od Pantani »

Podle tohodle zdroje by to s RCD 510 spolupracovat nejspíš nemělo nebo aspoň tak já chápu výstup překladače, kterej jsem na ten text použil. Našel jsem ale místo toho tohle. Nezná to někdo?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

zbysej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2010 12:33

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od zbysej »

K teto HF sade se da pripojit jednotka UNIKA, ktera umozni ovladani HF sady pomoci tlacitek na volantu. Nic vic by to umet nemelo, takze silne pochybju o tom, ze by to umelo zasilat jakekoliv informace na displej v aute.

Uživatelský avatar
GTI4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 15.04.2009 01:59

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od GTI4 »

Nemate nekdo zkusenosti s http://www.xcarlink.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Tady pisou, ze lze ovladat pres orig. radio:
http://www.mp3auto.cz/volkswagen/135-au ... olkswagen/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VII FL Variant 1,4 TSI R-line HL
VW Golf VII Variant 1,4 TGI
VW Golf VI 1,2 TSI
VW Golf VI Variant 1,6 TDI
VW Golf IV 1,8T GTI

zbysej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.11.2010 12:33

Re: Parrot 9200 Mki

Příspěvek od zbysej »

GTI4: tady to se neda s Mki9200 moc srovnavat... Kazde je primarne zamerene na neco jineho. Mki9200 je spickova handsfree sada s moznosti prehravani hudby z ruznych zdroju (usb, sd karta, jack, bluetooth, iphone/ipad) a podle zkusenosti uzivatelu toto zvlada velice dobre; kdezto to zarizeni, co uvadis ty, je v podstate prehravac hudby, ktery se tvari jako CD menic a mimo jine zvlada funkci handsfree sady - to bude ale podle me spis tak okrajove (aby se nereklo). Jako pouzitelne to asi bude, ale o nejake kvalite, pripadne uzivatelskem komfortu pochybuju. Urcite to nema hlasove vytaceni, import kontaktu z telefonu a nezobrazuje to jmeno/cislo cloveka, ktery ti vola. Navic je to CD changer, takze pokud ti nekdo bude volat a ty budes poslouchat radio, budes muset zrejme prepnout manualne na CD changer a teprve potom hovor prijmout.

Ovsem co se tyce prehravani hudby z USB medii, tak je to urcite dobre - je to primo propojene s radiem, takze tam nehrozi ruseni jako napr.u FM transmitteru, ovlada se to tlacitkama na radiu (pripadne na volantu) tak, jak je kazdy zvykly a vyuziva to zesilovac radia, takze kvalitou zvuku clovek nemuze byt zklamany. Parrot se ovlada specialnim ovladacem a aby bylo mozno pouzit ovladani na volantu, musi se dokoupit "krabicka" za cca 2000Kc, pouziva vlastni zesilovac, ale ten je podle uzivatelu kvalitni a dostatecne vykonny (na vlastni usi jsem ho ovsem jeste neslysel, takze zarucit se za to nemuzu).

Kazdopadne jako konkurenta pro Parrot bych ten XCarLink nevidel a za tu cenu bych do toho nesel.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“