Original gumove koberce

Moderátor: SandrikGVI

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od fkabl »

Konkrétně - máte někdo gumové koberce - sice neoriginální, ale žádný univerzál - tj. koberce určené přímo na G VI? Jakou značku (výrobce) a jaká je s nimi Vaše zkušenost? Díky.

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od honzanun »

V Golfu mám přesně tyhle:

http://shop.autohotarek.cz/detail/vw-go ... iroc-2008-" onclick="window.open(this.href);return false;

Sedí absolutně přesně, jsou úplně shodné s originálním příslušenstvím VW Golf VI (ověřeno i v německu u dealera)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od fkabl »

Díky. Jen pro upřesnění - předpokládám, že sada je 4 dílná? Jsou volně položené nebo jdou připevnit v některých bodech k podlaze jako originály, aby neujížděly? Nejde z nich vyčíst výrobce? Na těch stránách je jich uváděno víc - zda to není náhodou Rigum? Díky

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od honzanun »

Koberce mají otvory na připevnění (jen přední), uchycení je precizní a sedí přesně. Výrobcem je dle prodejce (kupoval jsem to tam osobně) Rubena Náchod, která tyhle úplně stejný koberce dodává i přímo VW v Německu.¨

Sada je samozřejmě čtyřdílná.
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od TSIman »

Koupil jsem sadu 4 ks v Auto Kelly za 550,-. Sedí výborně, jsou dostatečně pevné a dělají to gumárny v Zubří. Akorát, že mají mřížkování cca 1x1 cm, které se špatně umývá. Nic lepšího jsem netrefil.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od Thorwards »

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/ ... nebel.html" onclick="window.open(this.href);return false; tak tohle je přesně to co sháním, akorát jsem to u nás nikde neviděl. Neviděl jste to někdo u nás prodávat?

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od andre.11 »

honzanun píše:Pracuju v Náchodě, cca 20 metrů od nich. Kolem chodím a s nima se vidím cca 10x denně. Pošli mi klidně adresu a já Ti je tam vyzvednu a pošlu...
erik_1 píše:Honza...dakujem...take nieco som potreboval...len skoda ze domena/stranka uz neexistuje.

Budem povdacny aj za dalsie tipy...

E>
Prosím tě honzanun a to máš z toho obchodu přesně tyhle?
http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/ ... knopf.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od Thorwards »

Koupil jsem si je z toho e-shopu také a mam tedy jiné než jsou na tom obrázku, ale každopádně jsou asi nejhezčí co jsem mezi gumovými koberečky viděl, pasují dobře a nejsem si jistý jestli mi opravdu dealer neukazoval ty samé za cca 2.000,- Kč. Každopádně ty moje mají vzor malých obdélníčků.

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od andre.11 »

Thorwards píše:Koupil jsem si je z toho e-shopu také a mam tedy jiné než jsou na tom obrázku, ale každopádně jsou asi nejhezčí co jsem mezi gumovými koberečky viděl, pasují dobře a nejsem si jistý jestli mi opravdu dealer neukazoval ty samé za cca 2.000,- Kč. Každopádně ty moje mají vzor malých obdélníčků.
a to logo Golf tam je taky?
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

TraI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 15.09.2010 12:07

Originál gumové koberce

Příspěvek od TraI »

Obrázek

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od Thorwards »

andre.11 píše:
Thorwards píše:Koupil jsem si je z toho e-shopu také a mam tedy jiné než jsou na tom obrázku, ale každopádně jsou asi nejhezčí co jsem mezi gumovými koberečky viděl, pasují dobře a nejsem si jistý jestli mi opravdu dealer neukazoval ty samé za cca 2.000,- Kč. Každopádně ty moje mají vzor malých obdélníčků.
a to logo Golf tam je taky?

Na těch co mam tak ne. Koukal jsem ale že ten e-shop to bere od více dovozců, tak jestli ostatní od nich nemají třeba jiné koberečky. Mam ale pocit, že co mě ukazoval dealer tak to taky nemělo nápis Golf, ale to už si nejsem uplně jistý.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od fkabl »

Blíží se zima a tak musím toto téma oprášit. Auto jsem koupil v lednu, nakonec nestihnul gumové koberce koupit a vydržel s textilními. Na nadcházející zimu je však určitě koupit chci (asi napíšu Ježíškovi). Musím se rozhodnout které. Má někdo nějaké nové nebo již dlouhodobější zkušenosti a doporučí, které z výše diskutovaných či jiných koupit? Díky.

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od fkabl »

Váhám mezi těmito dvěma. Oboje budou sedět asi naprosto přesně - jsou přesně tvarované dle auta. Ty druhé mi přijdou pohlednější a "modernější". Ovšem ty první, klasika čtverečky zase budou zřejmě praktičtější - špína, voda...zůstane rovnoměrně rozložené po celé rohoži v jednotlivých čtverečcích, takže pojmou asi větší množství "bordelu", zatímco u těch druhých, bezčtverečkových se bude špína, voda,...soustředit vlivem, odstředivé síly a gravitace do jednoho celku, někde u jednoho okraje a spíš tak i přeteče přes okraj (při náklonu auta). Myslíte, že má úvaha je správná a koupit raději ty první, čtverečkovou klasiku? Díky.

http://shop.autohotarek.cz/vw-golf-v.-2 ... iroc-2008-" onclick="window.open(this.href);return false;

http://shop.autohotarek.cz/vw-golf-v.-v ... -scirocco-" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od Thorwards »

Mam ty první, vnější okraje nejsou moc vysoké, ale stačí. Myslím, že máš pravdu, v těch druhých ti bude voda jezdit od jednoho okraje ke druhému. Navíc ten design těch druhých se mi zdá tak trochu jako od "benzínky"

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Original gumove koberce

Příspěvek od george 6 »

Pořídil jsem ty druhé,spokojenost-no problem. :good: :laugh: :good:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“