Hluk pronikající do kabiny

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Hluk pronikající do kabiny

Příspěvek od fkabl »

Mám nového Golfa Variant a ve vyšších rychlostech (již od cca 80 km) slyším od horní části (u středového sloupku) svých (řidičových) dveří - hned za svým levým uchem výraznější aerodymický zvuk vzduchu. Zda jde jen o zvuk nebo i vzduch pronikající do kabiny, se mi zatím nepodařilo zjistit(takže pokud ano,tak nijak výrazně) Je to vlastnost všech Golfů Variant - máte to taky tak, nebo bude problém v těsnících gumách okolo dveří řidiče mého auta? Díky.

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Hluk pronikající do kabiny

Příspěvek od rasto4444 »

zdravim, no ja si poslednu dobu vsimam podobny problem.. nemam sice variant ale popisujes to iste co mam aj ja.. myslel som si ze sak je to normalne ze to robi vietor, ale robi to len na mojej strane. Dnes ked som isiel tak dost fucalo ale necitil som ze by tade prenikal vzduch.
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

green_h
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 15.09.2010 20:33

Re: Hluk pronikající do kabiny

Příspěvek od green_h »

Mam u Varianta to samy a nejen aerodynamickej hluk, ale obcas i jakoby tam litaly naky kaminky. Jeste sem to detailne nezkoumal, ale prislo mi jako by se tam jakoby pnejak renasi zvuk z podbehu nebo zadniho blatniku. Nevim, ale obcas ne to docela sere.
VW Golf VI Variant 2,0 TDI 103 kW

Novic2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 03.08.2012 12:32

Re: Hluk pronikající do kabiny

Příspěvek od Novic2 »

Ahoj
mám úplně stejný problém - GOLF Variant (měsíc starý).
Píská nad 80 km něco od středových sloupků.
Už jsem s tím byl na reklamci a zítra jim ho vezu a budou to v VW zkoumat co to způsobuje.
Dám info jak to dopadlo.
Pokud jste už někdo vyřešili dejte prosím info.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“