tempomat - problem?

Moderátor: SandrikGVI

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

tempomat - problem?

Příspěvek od stereomike80 »

Caute

Dal som si namontovat tempomat a pohodka, vsetko super. Ale nastal jeden problem, ktoremu nerozumiem. Nemam PC PLUS, len ten klasicky negraficky. Ked som sa za jazdy preklikal pravou packou na polozku
"--- km/h" v kruzku (kde sa za normalnych okolnosti nastavuje vystrazny ton pri prekroceni nastavenej rychlosti) po stlaceni OK sa mi tam na chvilku zjavila momentalna rychlost (za staleho blikania) ale potom ked som to chcel zrusit, uz tam stale len blikalo "0 km/h" a nedalo sa to nijak zrusit, tym padom som sa nevedel nikam dalej prepnut, skusal som drzat kolisku, ok/reset, nic. Stale to len blikalo az do vypnutia zapalovania, kedy som si tam mohol koliskou nastavit rychlost.

Pre lepsie info si kuknite video co som z toho urobil - http://www.youtube.com/watch?v=vMaNyDBKw0M" onclick="window.open(this.href);return false;

Netusim co s tym je, je to nejaka chyba? Taketo spravanie som si bez tempomatu nikdy nevsimol...Dakujem za nazory...

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od skuci »

stereomike80 píše:Caute

Dal som si namontovat tempomat a pohodka, vsetko super. Ale nastal jeden problem, ktoremu nerozumiem. Nemam PC PLUS, len ten klasicky negraficky. Ked som sa za jazdy preklikal pravou packou na polozku
"--- km/h" v kruzku (kde sa za normalnych okolnosti nastavuje vystrazny ton pri prekroceni nastavenej rychlosti) po stlaceni OK sa mi tam na chvilku zjavila momentalna rychlost (za staleho blikania) ale potom ked som to chcel zrusit, uz tam stale len blikalo "0 km/h" a nedalo sa to nijak zrusit, tym padom som sa nevedel nikam dalej prepnut, skusal som drzat kolisku, ok/reset, nic. Stale to len blikalo az do vypnutia zapalovania, kedy som si tam mohol koliskou nastavit rychlost.

Pre lepsie info si kuknite video co som z toho urobil - http://www.youtube.com/watch?v=vMaNyDBKw0M" onclick="window.open(this.href);return false;

Netusim co s tym je, je to nejaka chyba? Taketo spravanie som si bez tempomatu nikdy nevsimol...Dakujem za nazory...

čus to je normální... mě to dělalo taky jde jen o to že se vynuloval ten hlásič. Teď ho nastavit znova na nějakou hranici
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od stereomike80 »

Dik za odpoved. Mne prislo divne to, ze ked tam ta nula blika, nemozem vobec nic urobit, ani prepinat sa do ineho menu, prava packa vobec nereaguje..:(

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od skuci »

tady máš moje... taky bliká... jen omluva za rozmazanost...:D
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od stereomike80 »

Diky za video sefe :) Ale ako vidis, mne to blika cele a tebe blikaju len cisla ked to nastavujes - tak to robi aj mne ked nemam nastartovane - mozem bez problemov nastavit tu rychlost, ale ked to zapnem za jazdy so zapnutym tempomatom, na chvilku sa ukaze rychlost ktorou prave idem, potom dam znova OK a blika tam uz 0 ako mam na videu :(

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od xwritter »

stereomike80: můžu se zeptat kde jsi si nechal namontovat tempomat a za kolik? Chtěl bych ho taky, ale mám z toho trochu strach a hledám někoho kdo už to zaručeně dělal pro Golf 6. Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od tornado1 »

dělal jsem několikrát a bez problémů.. udělám na počkání v Humpolci..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od stereomike80 »

hello urobil mi to kamarat na pockanie, dolezite je len to, aky mas mesiac/rok vyroby, do najnovsich som pocul ze to este nejde namontovat, a este je rozdiel v tom ze uplne prve modely (2009) mali packy z 2 samostatnych kusov, a novsie (2010) maju dvojitu packu (tzn. obe packy z jedneho kusu)...stalo ma to asi 65€.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od mefix »

Golf V měl také jednu páčku. Ty dvě páčky jsem už ale na obrázku také viděl, dokonce někde na tomto fóru. 65 eur za tempomat - to myslíš materiál + práci? :yahoo:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od tornado1 »

on to myslel jinak jsou dva typy levá a pravá páčka zvlášt a levá a pravá dohromady.. nejdou oddělit.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od xwritter »

mě jde hlavně o to, aby to dělal někdo, kdo má zkušenosti s Golfem 6 (r.v. 2010). Například borec, který mi montoval alarm tvrdil, že je to stejný jak Octavia 2 a že je to v pohodě a po několikahodinovém boji jsem byl rád, že jsem od něj odjel.

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od stereomike80 »

tornado - ano tak som to myslel.
mefix - ano, 65, mam kamarata ktory to robi, takze mi to dal bez prace, cisto iba za material. Montaz do novsieho Golfa som videl tiez, su to dve packy v jednom kuse spojene takym prstencom ktory sa nasadi pod volant namiesto tych povodnych.
xwritter- tak to je dobre ze si siel prec, mas podla vsetkeho novy typ, kde ide ta drahsia dvoj-packa. Problem v materiali nie je , skor v tom ze som pocul, ze moemntalne este nie je mozne dokodovat vagom tempomat do novsich modelov - ale mozno to uz zvladli :)

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od jar_da »

za tyhle kluky můžu dát ruce do ohně, dělají kompletní dodělávky, z origo dílů, včetně kabeláží
http://www.cardiagnostik.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
CAXA

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od xwritter »

mě právě říkal borec co prodává ve Škodě auto, když jsem se ptal zda jde domontovat do Octávií 2 tempomat (to jsem ještě neměl golfa a rozhodoval se:) ), že před faceliftem octavie 2 bylo domontování tempomatu v pohodě, ale po něm je to složitý a že s tím měli problémy a že neví zda to jde, nebo ne. Tak si myslím, že ten stejný případ bude i u Golfu 6.

Ještě k tomu alarmu...borec nějak špatně napojil dráty a auto přestalo startovat, bylo vidět, že je v koncích. Byl jsem u něj od 19.00 do 00.00 a odjel jsem s napůl funkčním alarmem, protože nefungoval imobilizer od alarmu a on nevěděl proč. Ale byl jsem rád, že jsem vůbec odjel. Tvrdil, že je alarm rozbitý a že ho musí vyměnit, musel jsem tam jet ještě jednou a to obrátil, protože si zjistil u kamaráda, že to tak úplně stejný jako Octavia 2 není a musí dráty zapojit jinak. Proto budu teď sakra opatrnej komu svěřím své auto.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat - problem?

Příspěvek od tornado1 »

tempomat bez problémů do 20min odjíždíš!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“