RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Moderátor: SandrikGVI

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

Ahoj, nemontoval už někdo na RNS televizi a couvací kameru?

Co za nejlepší výběr udělat???

Jo a tady je převodník za super cenu ;-) http://www.vpcentrum.prodejce.cz/p-6662 ... vw-touran/" onclick="window.open(this.href);return false;
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od rolbar »

nejlepší je original, sám sem dělal RNS510 a TV tuner ale cena je trošku vyšší

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

Ale ten adaptér by měl být originál !!! Normálně stojí 5000, ale dá se vzít rovnou od dovozce a ten má cenu dle kusů a vychází na 2500, takže cena 3000 je podle mě dobrá za originál.

Jinak telka a kamera originál nebude, moc peněz.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od tornado1 »

nic takového se originál nedělá!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od rolbar »

ten adaptér rozhodně není nic z VW, celkem rozumné řešení je zpětná kameraz Golfa plus, jde napojit napřímo do RNS510,ale pokud máš TV tuner, tak potřebuješ RJ kamery.

Takže pokud budeš chtít mít TV tuner a kameru, budeš muset nejspíš šáhnout po originálu. Kamera jde totiž po stejných vstupech jako tuner a RJ kamery je vsazená mezi vedení do 510 - odpojuje tuner

kdyžtak mi napiš SZ

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

Aha, tak jsem zas chytřejší ;-) mrkal jsem na origo TV tuner, ale 18 je pro mě teď moc, tak to budu muset vyřešit jinak. Tím adapterem a TV tunerem nějakým levnějším zkusit. Pořád to bude třetina momentálně. Časem bude origo.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od Kami3120 »

18tis. za TV je dost to teda jo. :) ale spatne to neni, ale kdyz jsem byl zezacatku tak radostnej z to ze si pustim dvd na rnsce i za jizdy a ted uz si nevzpominam kdy naposled jsem to vyuzil tak mam pocit, ze s tv by to bylo podobne radeji si pustim oblibenou muziku z harddisku. :)

Na kolik by vysla dodelavka zpetne kamery to mi prijde jako super vychytavka, stejne jako tv ale urco levnejsi. ;)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

Ahoj všem, tak k RNS 510 připojen adapter odbloku obrazu, vstup pro TV Tuner a vstup pro couvací kameru !!! Zatím funguje odblok, couvací kamera a TV Tuner bude za měsíc a půl. Cena adaptéru je 4990,- Kč, couvací kamera 1.800,- Kč, TV Tuner bude cena okolo 4.000,- Kč a je to jako originál a vyjde to na zlomek ceny jako z výroby nebo s origo díly. A kvalita zaručena !!!
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od tornado1 »

hlavně aby byl výpis jednotke bez chyby a to na 100% nebude.. a HW odblok obrazu je to nejhorší co jsi tam mohl dát..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

tornado1 píše:hlavně aby byl výpis jednotke bez chyby a to na 100% nebude.. a HW odblok obrazu je to nejhorší co jsi tam mohl dát..
Já nevím, zatím mi vše funguje naprosto perfektně. A rozhodně bych řekl, že horší bude chiptuning, který mění vstupní a výstupní data jakoby lže, to má na auto myslím větší vliv a dělá se to.
Petr Látal (Gvines)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

Jo a jinak tento převodník s odblokem a vstupem na TV Tuner a couvací kameru bere ve velkém několik prodejců a servisů AUDI a VW, takže to zastakovej šmejd nebude ;-) když to dávaj autorizované servisy do aut.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od tornado1 »

no chci vidět čistý výpis všech jednotek
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od tornado1 »

chiptuning mění vstupní a výstupní hodnoty jo? a potom lže? tak to bych chtěl vidět.. nepleteš si to náhodou s něčím jiným?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od platal »

tornado1 píše:chiptuning mění vstupní a výstupní hodnoty jo? a potom lže? tak to bych chtěl vidět.. nepleteš si to náhodou s něčím jiným?
No tak máš x druhů jak se auto chipuje a jeden z nich je, že se používají lživé údaje a díky nim pak roste výkon...

Tohle nemá cenu ;-) já si to udělám jak chci já a jsem naprosto spokojenej a vše mi funguje, auto jezdí, tak nevidím problém v čem bych měl mít problém...jen to udělám asi za menší peníze vše než ostatní...a fugovat to bude mě i jim ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 + TV montáž + couvací kamera

Příspěvek od tornado1 »

aha, promin.. já jsem nevěděl jak se auto čipuje.. pro mně je 100% práce čistý výpis závad a to ty budeš mít těžko!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“