Poblázněné blinkry

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
maker666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.08.2010 10:09

Poblázněné blinkry

Příspěvek od maker666 »

Zdravím všechny,

mám Golfa od srpna tohoto roku ve verzi Variant 1.6 TDI, aktuálně najeto něco přes 11tkm a zhruba dva měsíce zpátky mě začaly zlobit blinkry. Děje se následující:

1) při studeném motoru je zvuk blinkru změněný, nepříjemný, jsou v tom nějaké pazvuky, které tam běžně není slyšet
2) během jízdy (náhodně) při použití blikají blinkry nerytmicky, trošku třeba zrychlí, pak zase trošku zpomalí, atd.

V autorizovaném servise udělali diagnostiku, řekli že jim neukázala žádnou chybu a tím pádem že s tím nedovedou nic udělat, nicméně mě to vadí a chtěl bych to vyřešit. Poradí někdo?

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Poblázněné blinkry

Příspěvek od caravelle »

prvá rada: vymeniť servis.... ;-) ale myslím to naozaj vážne... ak to robi to čo popisuješ, tak to nie je normálne bez ohľadu na to, čo ukazuje diagnostika.... šak im rovno povedz ak je to normalne, nech si zoberu tvojho golfa a tebe daju ineho, ktory nie je normalny a nevydava pazvuky a blika rytmicky....

pri najbližšej reklamácii trvaj na spísaní reklamačného protokolu s presným popisom závad (ja by som ti to odporúčal nahrať aj na video... aspoň na mobil.. že ako "vyzerá" to neštandardné správanie blinkrov) a trvaj na odstránení závad.... (nemám prehľad v CZ zákonoch, ale určite máte nejaký zákon o ochrane spotrebiteľa, takisto v občianskom zákonníku je o tom niečo popísané, atď...) a ak máš náhodou v rodine alebo známeho právnika.... tak si ho tam zober so sebou... a možno aj zmenia taký laxný a odmietavý prístup a budú ochotnejší riešiť veci... takisto ak je prijímací technik blb, trvaj na prítomnosti aspoň šéfa servisu (nemyslím ako celého, ale tej servisnej časti)....

žiaľ, nie som elektrikár, takže konkrétne ti neviem poradiť nejakú svojpomoc....
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Poblázněné blinkry

Příspěvek od Jara77K »

nazdar caravelle taky jsem byl na reklamaci ohledně hluku od kol nahral jsem to na mobil a vubec jeto nezajímalo!Byl jsem v servisu v olomouci a ted jezdím do šumperka a jeto to semé chovají se tak že: co zas chceš cosi vymýšlím!tak namě pusobíjou.Mě se zas zapíná sám ventilátor i za studena a nevědí co stým dnes jsem jim ho tam vezl už po třetí!

fox426
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.03.2011 18:52

Re: Poblázněné blinkry

Příspěvek od fox426 »

ahoj, možná bude problém v páčce. Mi blinkry blbly (vynechávaly, blikaly kdy se jim zachtělo) a prostříkal jsem páčku kontaktolem a bylo to OK. Od té doby klid!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“