Signalizacia nezapnutych pasov

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
milanG6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.01.2012 22:55

Signalizacia nezapnutych pasov

Příspěvek od milanG6 »

Ahojte chcel by som sa opytat ci je to normalne alebo je niekde chyba ak my po kratsej jazde autom bez pasu aj ked vystupim z auta a auto necham bezat tak my asi este 2minuty signalizuje /piska a blika kontrolka na pristrojovke/ ze nemam zapnuty pas hoci nik nesedi v aute.Neviem ci to je normalne mne sa to nevidi a nechcem sa odbit v servise ze je to ok/auto este v zaruke/.Viem ze sa to da deaktivovat ale chcel by som to nechat aktivovane a hlavne my ide o to ci to nebude chyba v niektorej riadiacej aby sa to v buducnosti neprejavilo aj niecim inym.Dakujem vopred za odpoved

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Signalizacia nezapnutych pasov

Příspěvek od TSIman »

milanG6 píše:Ahojte chcel by som sa opytat ci je to normalne alebo je niekde chyba ak my po kratsej jazde autom bez pasu aj ked vystupim z auta a auto necham bezat tak my asi este 2minuty signalizuje /piska a blika kontrolka na pristrojovke/ ze nemam zapnuty pas hoci nik nesedi v aute.Neviem ci to je normalne mne sa to nevidi a nechcem sa odbit v servise ze je to ok/auto este v zaruke/.Viem ze sa to da deaktivovat ale chcel by som to nechat aktivovane a hlavne my ide o to ci to nebude chyba v niektorej riadiacej aby sa to v buducnosti neprejavilo aj niecim inym.Dakujem vopred za odpoved
Dělá mi to stejně, ten pípák je neskutečně vytrvalý :laugh:

milanG6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.01.2012 22:55

Re: Signalizacia nezapnutych pasov

Příspěvek od milanG6 »

Takze je to normalne? Ja som sa uz chystal s tym do servisu ale ak vam to tiez robi tak to asi necham tak.

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Signalizacia nezapnutych pasov

Příspěvek od Thorwards »

Mě to také dělá, tak to bude asi normální. Taky jsem se tomu divil, u druhého auta, když otevřu dveře řidiče nebo zařadím zpátečku, tak to varování přestane, ale tady jede furt.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“