RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fatman68
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 22.05.2009 19:03
Bydliště: Orlické hory

RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od Fatman68 »

Ahoj všem, potřebuji poradit. Pořídil jsem si navigaci RNS 510 a vnitřní GPS anténu, kterou jsem umístil na horní část navigace, ale mám pocit, že to není to pravé ořechové. Nechci dávat venkovní anténu, nerad bych o navigaci přišel, ale potřeboval bych poradit, kam je nejlépe anténu umístit a případně jak postupovat s její montáží, nejsme zrovna odborník, ale ani trotl. Předem dík za radu :-)
Fatman68

Golf VI, 1,4 TSI,barva černá-perleťová metla, liťáky BORBET XL 17"/ pneu Pirelli P7 225/45/17, MF volant R-Line a budíky s MAXIDOT Premium vše by Tornado1 :-)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od platal »

Fatman68 píše:Ahoj všem, potřebuji poradit. Pořídil jsem si navigaci RNS 510 a vnitřní GPS anténu, kterou jsem umístil na horní část navigace, ale mám pocit, že to není to pravé ořechové. Nechci dávat venkovní anténu, nerad bych o navigaci přišel, ale potřeboval bych poradit, kam je nejlépe anténu umístit a případně jak postupovat s její montáží, nejsme zrovna odborník, ale ani trotl. Předem dík za radu :-)
Ahoj, nejlepší volba pro anténu je natáhnout ji ke spolujezdci dolů a prahem dozadu a jelikož já mám jako krabičku tak ji mám schovanou nahoře na boku nad zadní sedačkou v kufru na tom plastu a je pod pásem, tak není vidět a má super signál ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od tornado1 »

pod palubovkou není žádný problém, není důvod to přemistovat.. hlavně navigaci a auto korektně nakodovat po montáží rns510
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Fatman68
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 22.05.2009 19:03
Bydliště: Orlické hory

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od Fatman68 »

tornado1 píše:pod palubovkou není žádný problém, není důvod to přemistovat.. hlavně navigaci a auto korektně nakodovat po montáží rns510
Dík za radu, nakódováno by mělo být dobře. Kódoval mi to známý a snad na nic nezapomněl, jenom autíčko u parkpilota mi nezměnil (mám tam kombíka :-), ale to by snad nemělo ničemu vadit. Uvažoval jsem, že anténu vyvedu až nad výdechy klimatizace, těsně pod palubku. Navigace byla v pohodě, ale asi 2x se mi stalo, že se nemohla najít a žvatlala nesmysly, tak jsem usoudil, že je to slabším signálem.
Fatman68

Golf VI, 1,4 TSI,barva černá-perleťová metla, liťáky BORBET XL 17"/ pneu Pirelli P7 225/45/17, MF volant R-Line a budíky s MAXIDOT Premium vše by Tornado1 :-)

Uživatelský avatar
Fatman68
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 22.05.2009 19:03
Bydliště: Orlické hory

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od Fatman68 »

platal píše:
Fatman68 píše:Ahoj všem, potřebuji poradit. Pořídil jsem si navigaci RNS 510 a vnitřní GPS anténu, kterou jsem umístil na horní část navigace, ale mám pocit, že to není to pravé ořechové. Nechci dávat venkovní anténu, nerad bych o navigaci přišel, ale potřeboval bych poradit, kam je nejlépe anténu umístit a případně jak postupovat s její montáží, nejsme zrovna odborník, ale ani trotl. Předem dík za radu :-)
Ahoj, nejlepší volba pro anténu je natáhnout ji ke spolujezdci dolů a prahem dozadu a jelikož já mám jako krabičku tak ji mám schovanou nahoře na boku nad zadní sedačkou v kufru na tom plastu a je pod pásem, tak není vidět a má super signál ;-)
Ahoj, dík za radu, ale měl jsem představu umístit anténu někde ve předu - těsně pod palubkou a nebo na čelním skle a potřeboval jsem vědět, jak mám vést kabel u spolujezdce abych nezničil nějaký díl, dál bočním sloupkem (u airbagu) a pod stropnicí za zrcátko.
Fatman68

Golf VI, 1,4 TSI,barva černá-perleťová metla, liťáky BORBET XL 17"/ pneu Pirelli P7 225/45/17, MF volant R-Line a budíky s MAXIDOT Premium vše by Tornado1 :-)

Aadio21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.05.2011 11:24

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od Aadio21 »

Ahoj ja som rozobral horne stropne osvetlenie a tamade som pretiahol kabel nd spolujazdcove dvere a poza tesniacu gumu som zasunul kabel a smerom dolu ako su panty dvery tam som rozobral taky plast staci vycvaknut a tamade ponad skrinku spolujazdca do radia signal je fajn. a antena je pripevnena o strechu nad lampickou .samozrejme ze vznutra:)

Odesláno z mého A510 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Fatman68
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 22.05.2009 19:03
Bydliště: Orlické hory

Re: RNS 510 a vnitřní GPS anténa

Příspěvek od Fatman68 »

Návštěva u Tornáda a vše funguje jak má, nový firmware, mapy a správné nakódování dělá své :good:
Fatman68

Golf VI, 1,4 TSI,barva černá-perleťová metla, liťáky BORBET XL 17"/ pneu Pirelli P7 225/45/17, MF volant R-Line a budíky s MAXIDOT Premium vše by Tornado1 :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“