Přední repro

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Přední repro

Příspěvek od blackhawk »

Stal se mi takový problém. Při mrazivých ránech chrčí oba přední repráky ve dveřích. V poledne je to už zase v pořádku. Neví někdo co je tam za reproduktory, jaká membrána a tak ? Normální jev to asi není, bude tam nějaký problém,koroze,oxidace apod. ?
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Přední repro

Příspěvek od Black Dragon »

blackhawk píše:Stal se mi takový problém. Při mrazivých ránech chrčí oba přední repráky ve dveřích. V poledne je to už zase v pořádku. Neví někdo co je tam za reproduktory, jaká membrána a tak ? Normální jev to asi není, bude tam nějaký problém,koroze,oxidace apod. ?
No myslím, že nic extra tam nebude, myslím, že tam budou nějaký papíráky, ale nevím, rozebraný jsem to neměl. Není možný, že by ti to dělala vlhkost? Že by to třeba ráno zmrzlo a pak to správně nehrálo. Mě to nedělá.

blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Re: Přední repro

Příspěvek od blackhawk »

Zmrzlá vlhkost,která brání volnému pohybu membrány,s tím bych mohl souhlasit. Ale co může být příčinou jejího vzniku? Dobře, pokud by byla vlhkost jen u jedněch dveří, mohla by být poškozena nějaká folie nebo těsnění dveří (okna). Ale že by se to stalo hned na obou stranách dveří, to se mi zdá málo pravděpodobné. Spíš ty repráky budou nějaké šity. Hrajou tak každý den, problém nikdy nebyl. Poslouchám na běžnou hlasitost, nikdy nejezdím tak aby mi auto "pumpovalo" :rog:
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“