Par otazek

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Par otazek

Příspěvek od andilek »

Ahoj
Koupil jsem Golfa VI 2011 a mam par otazek.
Nemam xenony.

Denni sviceni
Na maxidotu mam zaplou volbu denni sviceni.Pri otoceni klickem se rosviti svetla,ale pri startovani nezhasnou.Totez to dela, kdyz vypnu volbu denniho sviceni a necham vypinac svetel v poloze zapnuto. V zime pri zhaveni a startovani jeste svitit neni nic moc.Da se s tim neco udelat? Nebo da se nakodovat denni sviceni amerika jako u passata?

Zapalovacak
Po vypnuti klicku prestane fungovat zapalovacak a zasuvka v kufru.To je normalni? Paklize ano da se to nejak prekodovat nebo prepojit na trvalo?

Signalizacia nezapnutych pasov
Jak vypnu ten blaznivej bzucak jinak nez odpojenim cidla ze sedacky?

Dovybavení funkcí Coming Home / Leaving Home
Poradi mi nekdo jak to dokodovat?
Diky za rady
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Par otazek

Příspěvek od x-t.y.n.a »

jediný na co vím odpověď já...že tu signalizaci nezapnutých pásů odpojíš, tak že vyndáš pojistku, na signalizaci nezapnutého pásu (alespoňu u Golfa IV to tak šlo)...
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek

Příspěvek od andilek »

JJ to vim.Mam IV taky.Diky za odpoved.
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

vancikprostejov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 15.10.2012 09:01

Re: Par otazek

Příspěvek od vancikprostejov »

x-t.y.n.a píše:jediný na co vím odpověď já...že tu signalizaci nezapnutých pásů odpojíš, tak že vyndáš pojistku, na signalizaci nezapnutého pásu (alespoňu u Golfa IV to tak šlo)...
Já jsem nic neodpojoval, na šroťáku jsem odřezal koncovku pásů a zacvaknul. Pasuje tam každá koncovka.

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Par otazek

Příspěvek od jar_da »

Denní svícení - v poloze 0 se zapínají pouze denní světla, které nemají takový odběr jako potkávací, takže žádný problém, v poloze svícení se pak samozřejmě rozsvítí potkávací.
Zásuvka - zapalovač, ano je to normální, bohužel, jedině přepojit v pojistkové skříňce
Signálka pásu, to co tady píšou ostatní je tak trochu humus, dá se odkódovat v budíkách - diagnostikou - nejčistší řešení
coming a leaving - dá se dodělat, není to jen o nějakém kódování, potřebuješ dešťový senzor, pár drátů, vypínač světel s polohou Auto ...., pak se dá kódováním nastavit, jestli chceš aby ti svítily při comingu a leavingu hlavní světla nebo mlhovky a automaticky se zavírali okna za deště u zamčeného auta
CAXA

jawass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.04.2013 18:19

Re: Par otazek

Příspěvek od jawass »

cau mam origo radio wv beta,ale zablokoval sem si ho..nevite jak ho odbloknout?diik

jawass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.04.2013 18:19

Re: Par otazek

Příspěvek od jawass »

cau zablokoval sem si origo radio wv beta nevite jek ho odblokovat,diik

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Par otazek

Příspěvek od srotty »

jawass píše:cau zablokoval sem si origo radio wv beta nevite jek ho odblokovat,diik
Ty máš betu v šestkovým golfu?

Uživatelský avatar
vlenko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipt. Mikulas SK

Re: Par otazek

Příspěvek od vlenko »

jawass píše:cau zablokoval sem si origo radio wv beta nevite jek ho odblokovat,diik
? BETA

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“