vymena H7

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

vymena H7

Příspěvek od wenas »

cauky,potrebuju vazne poradit,mam golfa VI obyc svetla a v zivote jsem se nesetkal s takovou veci jako ze bych si sam nevimenil zarovku,odendam prachovku kryt jak kdo tomu rika,a tym jsem skoncil,nic tam nevidim a ani po hmatu nedokazu nasahat zadnou sponku nic,ani newim co tam je jak to vypada nic,s krize jsem se snazil vindat svetla maska drzi jen na 4 sroubech dole nacvakla pohoda,svetlo jsem ze zhora povolil ale samozrejme bezcene protoze jeste drzi nikdy pod naraznikem,a jsem zase na zacatku,mam chut se toho zbavit,zlatej 2 golf zlatej 3 zlatej 4 i 5 ale u tohodle jen problem,diky za rady..

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: vymena H7

Příspěvek od mefix »

Uchopit konec žárovky do prstů a otočit cca o 45 stupňů - to je vše. K demontáži žárovky z patice použil šroubovák, pomocí kterého odděl vysunutím žárovku od patice. Je to na fest a rukou to obvykle nevysuneš. Novou žárovku nasuň do patice, celé vlož do světlometu a pootoč. Zkontroluj, že žárovka je správně usazena. Pokud máš větší motor i ruce, chce to trochu trpělivosti. Tenhle systém je jednoduchý, ale musíš vědět jak na to. Jinak jsi mimo. Není to jen výmysl u GVI, ale mají to dnes také všechny škodovky.

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena H7

Příspěvek od wenas »

Dík moc, zítra to hned zkusim..a ještě něco mám obyč světla jsou tam 4x H7?nebo jen 2x H7 a 2x H1?

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: vymena H7

Příspěvek od mefix »

H7 tlumené, H15 dálkové/denní svícení - dvouvláknová žárovka.

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: vymena H7

Příspěvek od jar_da »

wenas píše:cauky,potrebuju vazne poradit,mam golfa VI obyc svetla a v zivote jsem se nesetkal s takovou veci jako ze bych si sam nevimenil zarovku,odendam prachovku kryt jak kdo tomu rika,a tym jsem skoncil,nic tam nevidim a ani po hmatu nedokazu nasahat zadnou sponku nic,ani newim co tam je jak to vypada nic,s krize jsem se snazil vindat svetla maska drzi jen na 4 sroubech dole nacvakla pohoda,svetlo jsem ze zhora povolil ale samozrejme bezcene protoze jeste drzi nikdy pod naraznikem,a jsem zase na zacatku,mam chut se toho zbavit,zlatej 2 golf zlatej 3 zlatej 4 i 5 ale u tohodle jen problem,diky za rady..
http://elsaweb.spaghetticoder.org/doc/V ... 35449573/3" onclick="window.open(this.href);return false;
CAXA

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena H7

Příspěvek od wenas »

díky ;)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“