led zadni svetla R

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

led zadni svetla R

Příspěvek od wenas »

cauky,mam opet mensi problem,koupil jsem R svetla zadní a k tomu adaptery a co by cert nechtel samozrejme hlasi chybu.....co se stim da delat???staci jen pres vaga nacist a smazat?nebo koupit nejaky adaptery s odporama?trosku jsem chybu ocekaval ale u origo svetel jsem se modlil aby to bylo v poho mmmm neni..diky za rady

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od svatan »

Ale dyť je to úplně základní a známá věc, která se píše všude. Každé auto, které nemá z výroby LED světla se musí nakódovat, jinak hlásí systém prasklou žárovku. Koukni na ebay, tam to píšou u každé aukce se světlama a někde bývá i kódování. Bavím se teda o originálním příslušenství kde kabelové adaptéry jsou bez odporů...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od svatan »

Mimochodem na kolik tě ta světla vyšly? Já je zatím viděl nejlevněji použité tak za 320EUR, což je pořád dost. Ale jsou krásný:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od wenas »

prave jsou nadherni!!!:-))no ja je poridil od zviratka jak uz jsem ti rikal za 12 500kc :-((((+adaptery za 1520kc i s postou...ja vim je to palka ale je to nadherni original a jsou visnove kourovi ne jako ma gti-gtd,je to vsechno origos:-)na meho mazla zadnej smejd trapnej davat nebudu,jen ta chyba me mezii sakra....mam vaga vsechno ale musim ten kod znat,newis ho nahodou vid??na ebay jsem nic nenasel.....jo a poridil jsem i ledky na spz sundani primo z gti (s odporama)ve spojeni ze svetlama nema chybu!:-)jen ta co na me sviti...

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od wenas »

jo a jeste dotaz,pri nastartovani se svetla zaroven z ledkama na spz rozlikaj a pak se to uklidni a sviti normalne,je to tim nakodovanim take??nebo je to naschval jako zkouska jestli fungujou vsechny?

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od wenas »

rozblikaj*

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od svatan »

Sorry, ten kód jsem neviděl na ebay, ale zde:

http://shop.ahw-shop.de/vw-golf-6-5k/be ... l-r-tuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro info cena kabelů v DE:
http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-6-VI-R-L ... 2a26ce6f31" onclick="window.open(this.href);return false;

A cena nových světel v DE:
http://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-Heckleu ... 256d1fde27" onclick="window.open(this.href);return false;


Co se týče toho blikání po startu, tak to nevím...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od wenas »

Kod jsem si opsal, dik moc až nakoduju tak dám vědet

TraI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 15.09.2010 12:07

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od TraI »

Pomůže a poradí (= provede) někdo znalý kódování řídící jednotky pro odstranění chybového hlášení "prasklá žárovka" na palubní desce po instalaci LED zadních světel na Golfu VI?
Každý můžeme koupit světla např. z druhovýroby (HELLA apod.) a výměna je jednoduchá. Jsou potřeba konektory resp. adaptéry, ale ani s těmi se nezamezí chybovému hlášení (oranžové kontrolce osvětlení) u modelů, které nebyly z výroby LED světly vybaveny.
Užitečný návod pro všechny je např. zde.
Kdo však provede a má k tomu vybavení to nakódování (viz odkaz výše)? Originál servis VW se brání a spěje k výměně řídící jednotky, ačkoli postup se zdá být jednoduchý a prostý. Pokud je v autě verze SW ŘJ je od určité ver. výše; u modelu Golf VI r.v. 2010 by měla být.
Praha

Dějuji za příspěvky zde ve fóru nebo soukromé zprávy.

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od fridrikh »

zajed do humpolce tornado1 to zvladne :wink:

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od SandrikGVI »

zkusil bych v Praze klubáka motorpower...taky umí dost věcí s VAG...napiš mu SZ a uvidíš než pojedeš za tornado1 :)

hrubesdusan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.01.2016 12:50

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od hrubesdusan »

Čau kluci, máte ty zadní led světla homologována? Spíše, jestli k tomu potřebuji nějaký papír, nebo to je na světlech? Mě psal prodejce že homologovaná jsou, ale v servise mi řekli, že potřebuji nějaký papír, kterým se můžu ohánět.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od SandrikGVI »

jde o to ze na svetle musi bejt vyrazeno pismeno E to je homologace pro provoz na komunikacich a pak by to melo bejt ok...menil jsem predni svetla a stelovali mi je na STK videl E a nic nerekl...a svetla nejsou origo VW

hrubesdusan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.01.2016 12:50

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od hrubesdusan »

Čau kluci, mám dodatečně zadní LED na Golf VI, nakódované, ale jediná zadní zpátečka vyhazuje chybu, rozhodl jsem se, že tam vložím odpory, nevíte někdo prosím, jak velké mám pořídit? A i když je mlhovka na jednom světle, tak musím pořídit na všechna světla, ne? tedy 4 ks. Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: led zadni svetla R

Příspěvek od tornado1 »

Možná by stačilo přehrát software za novější, dříve to nebylo možné.. Dnes uz by to snad šlo.. Odpory určitě ne, nebude to fungovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“