Sedadla Golf

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
lukaso2009
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 27.09.2012 07:44

Sedadla Golf

Příspěvek od lukaso2009 »

Zdravím chlapáci,
potřeboval bych poradit - mám možnost koupit sportovnější sedadla z G5 (viz foto), chtěl bych je namontovat do G6. Myslíte že to půjde - takle od pohledu vypadají podobně. Přemýšlím ale jak z bagama - co na to řekne ŘJ bagu, když ji seberu původní a dám tam jiný. Bude třeba kódovat? Díky za rady ;-)
Přílohy
51002a12dd5d14d1b8d70100.jpg

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Sedadla Golf

Příspěvek od mefix »

Nekupuj to, jsou to vyhozené peníze. Sedačky jsou stejně tak mizerný jako standard a bolí z nich záda. Tvrdost sice štelovat lze, ale jde spíše o vznik boule, než vyztužení.

capjackal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.10.2009 21:20

Re: Sedadla Golf

Příspěvek od capjackal »

Tyto sedačky mám a jsem velmi spokojený. Když sednu do běžných sedaček, čekám, ve které zatáčce spadnu :)) U GVI budou asi jiné konektory. Nejjednodušší je přehodit to ze stávajících sedaček. Jestli to má výhřevy, u GV byly dvě verze - do roku 2006 měla každá sedačka svojí vlastní jednotku výhřevu. Od roku 2006 to nahradili jednou jednotkou pouze v sedadle řidiče.

misodk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 21.09.2012 17:15

Re: Sedadla Golf

Příspěvek od misodk »

Ci to bude sediet neviem :(. Ale su to G5 Comfortline sedadla a s tymi som bol velmi spokojny. Pohodlne a vyborne drzali. Urcite su lepsie ako sportove v G6 Rabbit (resp. priplatkove sportove pre Trendline).
Golf 6, Rabbit 1.2tsi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“