Demontáž krytu dveří

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Demontáž krytu dveří

Příspěvek od net.work »

Zdravím Vás,

potřeboval bych sundat na předních (a možná později i zadních dveřích) ten "plast" který zakrývá reproduktor, resp. celé dveře.
Nenašla by se nějaká dobrá duše, která by mi tu hodila screenshot z ETKY jak to celé drží (některé modely měly nasunuté, některé na plastových přichytkách..)
Nerad bych něco zlomil.


Děkuji.
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Demontáž krytu dveří

Příspěvek od svatan »

Zeptám se, když si stáhnu z netu nějakou ETKU, budou tam i tydle obrázky jak demontovat a tak? Protože to je docela užitečné... Zkoušel jsem ji nainstalovat jen jednou, ale mám 64-bit W7 a někde jsem se dočetl, že to jde dobře jen na 32bit...

Zajímalo by mě totiž něco z podobného soudku - čudlík na ruční brzdě. Při přejezdu po hrubém asfaltu drnčí, tak bych to chtěl nějak poupravit, minimálně zkusit obalit tu schovanou část do měkké izolační pásky, ale nevím, jestli tam je jen tak "narvaný" nebo se to musí nějak rozdělat:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Re: Demontáž krytu dveří

Příspěvek od net.work »

tak v etce neni primo postup, ale je tam schema toho dilu + schema jak jednotlive dily do sebe zapadaji a kde jsou vsechny (skryte) srouby.

k tem dverim - uz sem na to prisel sam - dole je jeden velky sroub, ten odsroubovat, pak opatrne sundat krytku madla - sou tam dalsi 3 srouby - vsechno torxy a pak to chce hooodne sily. jsou tam takove specialni (ale konecne dobre vymyslene a nelamajici se) prichytky. nasel sem i tento navod, snad to nekomu pomuze: http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=5095
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“