Asistent rozjezdu do kopce.

Moderátor: SandrikGVI

abbe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 13.12.2011 12:56

Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od abbe »

Zdravím všechny.
Chtěl bych jen vědět, jestli všechny Trendline vybavení mají asistenta rozjezdu. Já to zřejmě nemám funkční. Může to být jen někde vypnuté.
Díky.
Golf Sportsvan 2016 1.2TSI 81kW Maraton Edition
Rožnov pod Radhoštěm

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od svatan »

Já myslím že jo... Je to provázané s funkcí ESP a tu myslím měli všechny Golfy v základu...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

abbe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 13.12.2011 12:56

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od abbe »

ESP samozřejmě mám, ale zajímá mne, jestli se ta funkce dá někde vypínat. Nějak jsem nepřišel, jak to funguje, i když dělám všechno podle návodu. Ne že by mi to nějak chybělo, ale fungovat by to mělo.
Golf Sportsvan 2016 1.2TSI 81kW Maraton Edition
Rožnov pod Radhoštěm

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od Black Dragon »

Asistent se vypínat nedá. A sériově se to montovalo až tuším někdy kolem poloviny roku 2010. Vím to, protože když jsem auto objednával, tak to v základní výbavě nebylo, no a než se vyrobilo a přišlo tak ho tam začali dávat.

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od svatan »

Asistent nebyl v základu? Tak to je pro mě novinka... Na druhou stranu já mám Trendline 09/2009 a asistenta mám...Takže možná ho tedy opravdu nemáš, záleží jak máš staré auto.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

abbe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 13.12.2011 12:56

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od abbe »

Golfa mám vyrobeného v květnu 2010.
Golf Sportsvan 2016 1.2TSI 81kW Maraton Edition
Rožnov pod Radhoštěm

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od Black Dragon »

Já mám září 2010 a je tam - myslím, že tě to minulo jedním, možná dvouma měsícema. Ale všimnul jsem si, že máš Plusko - já taky. Jak to bylo klasiky netuším.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od TSIman »

abbe píše:Golfa mám vyrobeného v květnu 2010.
Taky mám auto 05/2010 a tam to v základu nebylo. Mám rovněž schovaný prospekt z této doby.Asistent rozjezdu do kopce se podle mne začal dávat až do modelové řady 2011. Jestli najíždějí nový modelový rok před prázdninami jak u škodovky, tak to bylo od 06/2010.
Ale je to jen můj názor.

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od svatan »

Hmm, tak pokud to nebylo v základu, muselo to být hned v tom základním příplatkovém paketu All-In nebo jak se to jmenovalo, protože jak jsem psal, žádnou extra výbavu nemám a asistenta ano a mám 2009. Zkus při nejbližší příležitosti zajet do servisu, tam ti to podle VINu určitě řeknou...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od Pantani »

U G+ netuším jak to bylo, moc jsem po něm nikdy nekoukal. U klasickýho Golfa VI si myslím, že to v základu nebylo nikdy. Můj Highline to v základu teda rozhodně neměl a vím, že jsem si za to mohl připlatit. Nakonec ho v základu mám díky DSG - tam to bylo jako standard, přo všechno ostatní to bylo s příplatkem.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od TSIman »

svatan píše:Hmm, tak pokud to nebylo v základu, muselo to být hned v tom základním příplatkovém paketu All-In nebo jak se to jmenovalo, protože jak jsem psal, žádnou extra výbavu nemám a asistenta ano a mám 2009. Zkus při nejbližší příležitosti zajet do servisu, tam ti to podle VINu určitě řeknou...

... a nebude to třeba tím, že máš COMFORTLINE :?: Protože já mám paket All-In a asistent rozjezdu do kopce tam není.

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od svatan »

No já totiž nevím, jestli mám Comfortline, spíš ne:-) To mi tvrdil prodejce, ale v servisce mám na první stránce Trendline. Podle mě tím prodejce spíš myslel, že auto má výbavu na úrovni v tu dobu nabízeného stupně Comfort Edition - bylo to loni v době, kdy se doprodávali šestkové golfy právě v této akční sérii.
No třeba to je prostě tak, že si to tam dal samostatně první majitel jako extra výbavu, ale to mi přijde divný, když jinak má auto krom toho klasickou "comfort edition" výbavu. Ale možné je vše. A pak jsem to taky viděl v tištěném ceníku v jedné kolonce spolu s ESP, ABS,...už od řady Trendline, ale je fakt, že to bylo loni, takže to byl ceník pro MY2013.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

hasicarna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.04.2009 13:44

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od hasicarna »

Zdravim, mam asistenta v Touranu r.v. 2013 a potreboval bych ho vypnout. Spise mne otravuje nežli pomaha. Je to prosim v ridici jednotce vůbec mozne deaktivovat??? Diky za pripadnou odpověď.

hasicarna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.04.2009 13:44

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od hasicarna »

Jak moc to opotřebovává destičky??? Máte někdo alespoň hrubý odhad?? Díky info....

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Asistent rozjezdu do kopce.

Příspěvek od Black Dragon »

Vůbec, protože to brzdí, když stojíš a ne z pohybu...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“