Dodělání mlhových světel golf VI

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od tornado1 »

tak mi nakoduješ vyměněnou jednotku na dálku? to musíš být copperfield jestli víš co je v daném autě za výbavu.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

To jsem nepsal, psal jsem, že to bude jednoho dne možné propojit to na dál, což je reálný už teď nebo se pletu? 8O To, že to neumíš nebo nechceš, neznamená, že to nejde, za to by jsi u mě na praxi dostal 5 vyměnkáři a to nejsem elektrikář :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To nám říkal mistr... chceš poučit? :laugh: Jediný, o co bych tě chtěl poprosit v určitých věcích, neber mě do huby a pamatuj si pravidlo. Tak jak každý vosí hnízdo, do kterýho šťouchneš klackem, je schopný popíchat, tak každý h***o, do kterýho kopneš, začne více a nehorázně smrdět na botě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od tornado1 »

ty seš mi chytrák ti řeknu.. a jak ty víš že auto kterému pošleš kodování má např. deštový senzor?? a co třeba byte 18? to ti něco říká? zde na foru v deníku je už namontováno dost a věř mi že vím co píšu!!!

jenom ty o tom víš h***o a snažíš se něco dokázat sám a nejde ti to, proto kopeš kolem sebe.. mi je to fuk, ale svýma znalostma tady píšeš samé blbosti...

přečti si zde co lidé píšou:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=222124&f=28" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od Pantani »

fridrikh píše:To jsem nepsal, psal jsem, že to bude jednoho dne možné propojit to na dál, což je reálný už teď nebo se pletu? 8O
A jak se to teda dělá?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od tornado1 »

taky mně to zajímá jak
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

Jediný, co můžu říct, žádný sračky nepíšu, máš zde příklad :?: K čemu je fórum, když tu slyším, přijeď, jde to u mě v Humpolci, máš pravdu, mně nikdo nepomohl, tak jsem si to musel zaplatit, ale kopat kolem sebe nemusím, nemám v tom zisk a poradím, co vím, i gratis a dokonce to lépe než u tebe. Na práci jsem ušetřil 2000, na jednotce taky a od baráku to bylo 15km, nemám důvod ani dělat reklamu. Než tě to napadne, popros admina, ať to smaže, Martin je hodný a hoď se k ledu než si ubližíš, bez výhružek, i pero černé na bílém má svou moc a abys věděl, že ublížíš pouze sám sobě, nemám zapotřebí tě shazovat, ale jak jsem už psal, nech mě na pokoji. Zapomněl jsi na ty sračky, co jsem smazal? Teď jsi začal ty, tak to taky naprav. Třeba T4 mě nemá rád z neznámých důvodů, spíš z důvodů, které nechci vyslovovat, i přesto, že podle něho jsem nebyl užitečný, myslím, že sekci trojek, ne čtverek, měl jsem Vento, ne Boru, se daří dobře. Jediný, co ti tím chci říct, nemusíš na všechny příspěvky na fóru nejchytřeji odpovídat. Nechci tvrdit, že jsi hloupej, ale taky nemusíš urážet ostatní, ale jsou tu i jiní, co na to maj a až změníš svůj příspěvek, tak změním i já svůj, ale ponaučení si prosímtě vem, že těžko se hádat s někým, kdo nemá co ztrácet... Příspěvek výš změň na tři zelený ksichtíky, já to změním taky a každý ví svoje nebo popřeš mi pravdu? :wink:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

Pantani píše:
fridrikh píše:To jsem nepsal, psal jsem, že to bude jednoho dne možné propojit to na dál, což je reálný už teď nebo se pletu? 8O
A jak se to teda dělá?
Viewer ti nic neříká, tak nefňukej a běž to zaplatit :lol:psal jsem, že je odzkoušeno 87, ne 86 nebo ne, co tornado?
Naposledy upravil(a) fridrikh dne 15.01.2014 20:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od tornado1 »

ty mně nezajímáš a jsi mi ukradený, nepotřebuju ti nic popírat.. tvoje pravda mně nezajímá

jenom nechápu v čem bych si jako mohl ublížit

nedal sis lajnu náhodou?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

Ale před chvílí jsi do mě rejpal, změň a změním já, piš svoje, já svoje a každý půjdem svojí cestou, ne. A do určité míry to odstartuju a ti, co to nezvládnou, beztak přijedou k tobě nebo co tě sere :?: Právo mluvit, je demokracie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A že se zvedne zájem, jsi hlupák, že nemyslíš :fool:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od tornado1 »

Myslíš že mi tady jde o nějaký zájem, já nepotřebuju honit lidi aby za mnou jezdili... hluboce se mýlíš...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Rapto660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 08.12.2010 21:38

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od Rapto660 »

už jsem objednaný ale až na příští týden tak jsem to chtěl do té doby zkusit sám a myslel sem že někdo to už řešil....výbavu auta sem klidně vypíšu.ještě bych potřeboval vědět jestli je jedno že má vypínač i režim auto nebo musí bejt bez režimu auto díky

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

Tak proč se všude sereš, nevím drogový zájem vidím jen u tebe, lajno :mrgreen: Já půjdu spát, za chvilku tě tu někdo mimo mě nažene a já to pohlídám, lajno, to jsem od tebe nečekal, to leccos vysvětluje, hulváte. Místo toho, aby ses věnoval práci a když někdo vytváří zájem o činnost a nechal ho na pokoji a byl rád i s těma lidma, co to nezvládnou a obrátí se na tebe, tak hulíš ty sr..ky a urážíš ostatní, co leží u televize a půjdou už spát :drug:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

Rapto660 píše:už jsem objednaný ale až na příští týden tak jsem to chtěl do té doby zkusit sám a myslel sem že někdo to už řešil....výbavu auta sem klidně vypíšu.ještě bych potřeboval vědět jestli je jedno že má vypínač i režim auto nebo musí bejt bez režimu auto díky
u koho jsi se objednal :?:

Rapto660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 08.12.2010 21:38

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od Rapto660 »

Tady u nás u jednoho co dělá VW group taky machr:-)

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání mlhových světel golf VI

Příspěvek od fridrikh »

A nemáš nekoho v okoli kdo by ti půjčil ovladac co tam ma byt na zkoušku výměna za minutu a zjistíš jestli nedělal bordel právě on :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“