Podsvícení displeje rádia

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od fkabl »

Mám rádio RCD 310, které má displej podsvícený modře. Nedávno jsem viděl na parkovišti Tiguana a přišlo mi, že měl stejné rádio, ovšem displej byl podsvícený stejně jako palubní počítač, tj. bílé znaky na černém podkladu (ne modře jako já). Jak to máte vy? Jde nějak v menu rádia změnit barvu a intenzitu podsvícení displeje? Díky.

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od fridrikh »

Jo koupit 510 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proč kupovat bílé, za stejnou investici kup 510, pak je možnost vyměnit led, pokud je nasvícený ledkami, ale proč něco prasit :?: Když už chceš něco měnit, vyměň rádio :good:

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od svatan »

To je odpověď, vážně...odpovím ti na to, na co ses ptal-Podsvícení normálně měnit nejde a barva jeho podsvícení záleží na stáří rádia, první verze byly s modrým podsvícením, novější s inverzním, tj. bílým písmem a černým pozadím.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od fkabl »

Díky za odpověď a vysvětlení. Máš pravdu. Mrknul jsem teď na videa na youtube a zjistil jsem, že jsou dokonce 3 barevné verze tohoto typu rádia. Existuje ještě červené podsvícení a to se dávalo do Seatů. Díky.

Uživatelský avatar
Pitrs2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2010 21:08
Bydliště: Praha & Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od Pitrs2 »

Ahoj, změnit barvu podsvitu displeje by neměl být problém ;) koukni na http://www.white-styling.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Úpravy podsvícení přístrojů. Více informací najdete ZDE

keyba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.04.2015 09:53

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od keyba »

Kdybyste měl někdo v Brně a okolí zájem, můžu kompletně změnit barvu podsvětlení rádia, budíků, palubovky...
Mám k dispozici i samotné SMD LED diody. Ruzne svitivosti, od 60mcd.
Případný kontakt do SZ, dík :)

lubinek79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.11.2015 21:38
Bydliště: okolí Hustopeč

Re: Podsvícení displeje rádia

Příspěvek od lubinek79 »

Bíle podsvícení mají RCD 310 až od roku výroby 2012. Dá se to poznat jednoduše, aniž by rádio bylo zapnuté. Starší verze mají ten displej jakoby zelený(když je rádio vypnuté), kdežto ty, co už mají bíle podsvícení, ten diplej mají černý. Já ho koupil z druhé ruky za 2500.
Volkswagen Golf VI Variant 1.6 TDI 77kW 2011

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“