Alu kryt plynového pedálu - rady?

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
ing55
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.06.2015 15:55

Alu kryt plynového pedálu - rady?

Příspěvek od ing55 »

Zdravim zdejší,
naivně jsem si zakoupil tuhle sadu krytů na pedály:

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.com/itm/Pedalset-Pedale-Pedalkappen-Fusstutze-VW-GOLF-5-6-MK5-MK6-V-VI-PLUS-TIGUAN-EOS-/261491321929?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3ce218ec49
a všechno je OK ale problém samozřejmě nastal u plynového pedálu, který má trošku jiný tvar a dole je taková guma, která oddaluje drážku, tím pádem znemožňuje nacvaknutí a zahnutí zobáčků.

Rozhodl jsem se to vyřešit tak, že cca hodinu jsem se zapotil u odlepování této gumy, která drží neskutečně pevně a posléze to jakš tak naohýbal. Ale nedrží to vůbec tak, jak by mělo, je to spíš "fórový".

A chci se Vás zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, případně jestli mi radíte investovat raději dalších cca 1300,- za celou ALU pedálovou akcelerační jednotku. (když mně se moc nechce ten plynovej pedál vymontovávat)

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Alu kryt plynového pedálu - rady?

Příspěvek od Jara77K »

ing55 píše:Zdravim zdejší,
naivně jsem si zakoupil tuhle sadu krytů na pedály:

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.com/itm/Pedalset-Pedale-Pedalkappen-Fusstutze-VW-GOLF-5-6-MK5-MK6-V-VI-PLUS-TIGUAN-EOS-/261491321929?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3ce218ec49
a všechno je OK ale problém samozřejmě nastal u plynového pedálu, který má trošku jiný tvar a dole je taková guma, která oddaluje drážku, tím pádem znemožňuje nacvaknutí a zahnutí zobáčků.

Rozhodl jsem se to vyřešit tak, že cca hodinu jsem se zapotil u odlepování této gumy, která drží neskutečně pevně a posléze to jakš tak naohýbal. Ale nedrží to vůbec tak, jak by mělo, je to spíš "fórový".

A chci se Vás zeptat, jestli s tím nemáte někdo zkušenosti, případně jestli mi radíte investovat raději dalších cca 1300,- za celou ALU pedálovou akcelerační jednotku. (když mně se moc nechce ten plynovej pedál vymontovávat)
Zdarec,já je kupoval z Číny a měl jsem stejný problém.Oni asi Čínani to kopírovali s plynového pedálu s G5 proto že ten je ok.Já jsem koupil plynovej pedál z octavie za 300kč a plech jsem dal na to a vše je ok.Jak se ti podařilo sundat plynový pedál?Tak jak na netu tu popisujou dvouma šroubováky tak to mi nešlo a raději jsem si udělal plech jak používají ve vw servisu a šlo to.
Přílohy
Fotografie0693.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“