Zámek dvířek nádrže GOLF 6 VARIANT

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
stefanom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.10.2015 16:46

Zámek dvířek nádrže GOLF 6 VARIANT

Příspěvek od stefanom »

Ahoj,

vypověděl mi službu centrální zámek dvířek nádrže. Naštěstí v poloze otevřeno :D , bohužel je tím nádrž volně k dispozici :mrgreen: . Už jsem to měl rozebrané a na tom motorku je páčka, která se hýbe a ta se zasekne, takže stačí mi někde objednat nový motorek, který po zamknutí auta drží dvířka nádrže.
Zkoušel jsem to hledat na netu v náhradních dílech, ale zatím bez úspěchu.
Pokud někdo ví, budu moc vděčný...

Díky

dodo6cz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 17.12.2021 18:29

Re: Zámek dvířek nádrže GOLF 6 VARIANT

Příspěvek od dodo6cz »

ahoj.nechcem zakladat dalsiu temu tak to dam sem..
dnes som vymontoval a rozobral zamok nadrze (niekedy nechcelo odomykat) a nasledne poskladal (ten mechanizmus bol akoby posunuty na tej srubovici) a vsetko funguje..
teraz pekne odomyka,zamyka z centralom,ale chcem sa spytat ak je zamknute auto a zatlacim na kryt veka nadrze akoby som ju chcel otvorit tak ano je zamknuta ale pri odomknuti auta odskoci.je to tak spravne? (takto vlastne viem ze niekto skusal ci mam odomknutu nadrz).ked nezatlacim na krytku a odomknem auto tak krytka neodskoci ale nadrz nornalne odomkne a ide otvorit.skusal to niekto? dava mi to celkom logiku
ex. VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

Uživatelský avatar
noxik600
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 29.01.2016 07:07

Re: Zámek dvířek nádrže GOLF 6 VARIANT

Příspěvek od noxik600 »

Takže když zatlačíš u zamčeného nádrž a pak odemkneš, odskočí víko, chápu to dobře?
Jestli jo, tak je to podle mě špatně a můžeš pak jezdit s otevřeným víkem, aniž bys o tom věděl.
Já si můžu víko mačkat jak chci, ale otevřu ho až zmáčknutím po odemčení auta.
VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 75KW BSE, r.v. 2009.

dodo6cz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 17.12.2021 18:29

Re: Zámek dvířek nádrže GOLF 6 VARIANT

Příspěvek od dodo6cz »

ano.chapes dobre.Asi to teda nebude OK,kazdopadne ak nezatlacim na veko(pri zamknutom aute ani nemam dovod) a odomknem auto tak neodskoci.Az bude cas tak to zas rozoberiem a spravim ako ma byt,alebo kupim novy zamok.Teraz to odomyka zamyka tak to necham,som rad ze odomkne a mozem natankovat ten skurvene drahy benzin :fool: .A vdaka
ex. VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“