Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
StepanMatl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 20.12.2011 22:41

Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od StepanMatl »

Ahoj klubákům, právě jsem dovezl šestkového Golfa kombi, 1.6 TDI, Comfortline. Odpovíte mi prosím na pár otázek?

1) Jedinou vadou, kterou jsem našel, jsou trošku rozpadlá mřížka ventilace na zadních sedadlech. Nevypadá to prasklé, jen jsou jednotlivé plátky vypadlé z uchycení. Dá se to nějak celé rozebrat a nacvakat zpátky?

2) Auto je z Německa a má základní palubní PC. Při jízdě se mi vlevo dole zobrazuje okamžitá rychlost, ale v mph - dá se to nějak přepnout na kph?

3) Mám climatronic a rádio RCD310. Pokud jsou aktivovány parkovací senzory, naskočí na displeji ukazatel vzdálenosti, to znám z Oktávky, ale s německým textem - lze to nějak přepnout aspoň na angličtinu?

4) Pokud se dají body 2 a 3 udělat jen přes diag, je tu někdo z okolí Telče/Jihlavy, kdo ji má a umí to?

5) Rádio má modře podsvícený displej. Nemělo by mít černý displej s bílým textem?

Díky a lidovým vozítkům zdar.
Naposledy upravil(a) StepanMatl dne 10.02.2016 11:28, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B8 Variant CL 2.0 TDI 110 kW DSG

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od Ipanema »

Nevím ty body 2 a 3, to ti bude muset objasnit někdo jiný, ale zřejmě vím bod 1. To myslíš ty mřížky ventilace co jsou na loketní opěrce zezadu?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
StepanMatl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 20.12.2011 22:41

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od StepanMatl »

Ipanema: Jojo tyhle.
VW Passat B8 Variant CL 2.0 TDI 110 kW DSG

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od Ipanema »

To je velmi jednoduché. Sám jsem to před měsícem dělal.

Mrkni na toto video: https://youtu.be/3BYs-NLrw5k?list=PLzXn ... Xo_eA-pZwM
Je to zcela stejné na tvém/mém autě. Zajímá tě asi 30 vteřin v čase 1:01 (oddělání) a zhruba 15 vteřin v čase 5:25 (přicvaknutí zpět).

Bacha a opatrně na plastové zámky, které jsou po boku, ale celé to je blbuvzdorné.
Pokud nebudou prasklé úchyty lamel, tak opraveno máš za 5 minut.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

lubinek79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 01.11.2015 21:38
Bydliště: okolí Hustopeč

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od lubinek79 »

K bodu 5. Rádia, co mají černý displej a bílá písmena, se vyráběla od roku 2012. Já se po tom pídil, jelikož jsem si ho kupoval a rozhodně ten černý displej vypadá mnohem lépe, než to modré podsvícení. Jinak pokud nechceš měnit rádio, tak se dá to podsvícení změnit. Modré diody se dají předělat za bílé a vypadá to lépe, než to modré podsvícení.
Pokud máš zájem o cokoliv přes diagnostiku, napiš uživateli Tornado1. Kodoval mi autorádio a podle lidí, pro které dělal úpravy na autech je moc šikovný.
Volkswagen Golf VI Variant 1.6 TDI 77kW 2011

Uživatelský avatar
tomi28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 22:58
Bydliště: Západní Čechy

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od tomi28 »

K bodu 2 a 3, pri otoceni klicku pred nastartovanim podrz na prave pacce tlacitko sipky dolu jako kdyz prepinas mezi rezimy rychlosti spotreby vzdalenosti a po podrzeni by ti mela naskocit tabulka mfd nastaveni audio navigace jestli mas atd a v nastaveni se to da nastavit km mile jazyk je tam i cestina nebo aspon ja ji tam mam a mam tez auto z nemecka golfa vi.
VW Golf VI 2.0 TDI 140 Higline (y)

R 1 3 5
└┼┼┤ Golf ♫♪♫
_2 4 6

Uživatelský avatar
StepanMatl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 20.12.2011 22:41

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od StepanMatl »

Problém je, že nemám MFD :)
VW Passat B8 Variant CL 2.0 TDI 110 kW DSG

Uživatelský avatar
tomi28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 30.06.2011 22:58
Bydliště: Západní Čechy

Re: Dovezl jsem GVI - pár dotazů do začátku

Příspěvek od tomi28 »

Aha ale i u jinych palubaku by to melo jit nastavit takhle pohledej na youtube ja to tam taky nasel
VW Golf VI 2.0 TDI 140 Higline (y)

R 1 3 5
└┼┼┤ Golf ♫♪♫
_2 4 6

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“