Čína 2din s navigací

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Čína 2din s navigací

Příspěvek od Pavel Mihalo »

Zdarec, kdo máte? Popř. jakou? A Vaše zkušenosti? Já jsem objednal z Aliexpress od ISUDAR, která by měla být v pohodě, aspoň podle recenzí..


Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Yorrick1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.05.2016 18:19

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od Yorrick1 »

Já mám od Isudaru KD801 a zatim jsem spokojeny. Frká to rychle a dobře hraje. Má akorát málo citlivý mikrofon když telefonuji přes BT, což mi prodejce má poslat návod jak to lze nastavit v servisním modu. Navigace je katastrofálně pomalá, obraz se seká jako v tý reklamě s tou zelenou potvorou :taunt: Vyřešil jsem to jinou verzí IGO a už to funguje pěkně. Signál GPS má ihned po spuštění, takže mazec. Funguje mi i multifunkční volant a zapínání na klíček. Ještě musím pořešit internet, mají tam mini operu, což je prohlížeč všeobecně proklínaný. Zkoušel jsem operu 10 a funguje dobře, už jen najít způsob jak jí nahrát do win CE.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od Shorty »

Mám dotaz ohledně síly radiového signálu na tomdle rádiu. Má to pouze jednu anténu/tuner, což mi potvrdil ten jejich výrobce - je signál dostatečně silný v našich podmínkách?

Na autě mám z výroby taky jen jednu anténu (pro RCD 210) a signál je celkem OK, takže bych ani nemusel řešit zapojení dodatečné antény či výhybku.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

BladeCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.02.2018 13:19

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od BladeCZ »

ahoj, taky uvažuju nad novým rádiem. Ani nevím co je to přesně za typ. Ale vypadá takto

Můžete mi vámi zmiňovaná radia doporučit a případně i zaslat odkaz?
Případně i jiná radia. Na aliexpressu jích je mnoho a nemůžu si pořádně vybrat a zároveň nevím jak to u něj bude se spolehlivostí.

Raději bych nějaké radio s androidem a alespoň s bluetooth pro přehrávání hudby z telefonu. Funkce jako miracast nebo WiFi je spíš dalším plusem.

Děkuji předem za nějaké tipy.

Jakub Hamerský
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 11.02.2017 21:11
Bydliště: svitávka

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od Jakub Hamerský »

to chceš kupovat nebo máš? RCD310

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od vwbeers »

Ja mam tohle
Wholesale! 2 Din 7 Inch Car DVD Player For VW/Volkswagen/Passat/POLO/GOLF/Skoda/Seat/Leon With GPS Navigation IPOD FM RDS Maps
http://s.aliexpress.com/YNrumMfY?fromSns=Copy" onclick="window.open(this.href);return false; to Clipboard
(from AliExpress Android)

Radio(FM) nevim jak hraje stale musim koupit redukci z 2 anteny na 1 antenu se zesilovacem z ahifi.cz (vsak mam to radio teprve 2 mesice :D). Jinak pres BT se spoji hned a funguje docela na velkou vzdalenost (mobil v kapse a treba jit koupit kafe na benzinku a zastavit kousek od vchodu tak stale hraje). Jinak navi je taky vcelku slusna a hlavne je v cz jako cele radio.co se tyce zvuku tak jsem mel 2din Kenwood bez navi za 8000kc skoro a rozdil jsem nepoznal. Jinak klasicky radio si poustim pres BT a mob apk kde si vyberu z 200 stanic a hraje to hlavne furt a kdekoliv :D :D . Jinak na volani pouzivam externi mic Kenwood a pohoda. Jo a mensi vyhoda je ze pokud nemas MFD tak zobrazuje dvere,nadrz,pas atd..Obrázek

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

BladeCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.02.2018 13:19

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od BladeCZ »

Jakub Hamerský píše:to chceš kupovat nebo máš? RCD310
Jo promiňte, špatně jsem to napsal. Tohle rádio mám ale chtěl bych alespoň nějaké s Bluetooth. Někde jsem četl že lze k němu připojit Bluetooth modul, ale říkám si když už to budu rozebírat dal bych tam už rovnou nějaké pořádné rádio. :D

vwbeers, nemam neomezený data abych si mohl pouštět rádia on-line :D Ale jakmile vyzkoušíš kvalitu příjmu radia, dej vědět. Něco takového bych bral.
Jen škoda že to není Android. Ikdyž jak tam vidím to přiložené video, nemuselo by to být až tak špatné. Předpokládám že Android bude nabíhat mnohem déle.
Co tam je za navigaci? Mapy se dají i normálně stahnout - aktualizovat? Je tam něco jako miracast? Přenos obrazu z telefonu do radia, kdyby navigace nevyhovovala :D

Edit: Zatím se mi docela líbí tohle rádio
Android 7.1 Car DVD for VW Volkswagen SKODA GOLF 5 Golf 6 POLO PASSAT B7 T5 CC JETTA TIGUAN car radio gps stereo with CD play
http://s.aliexpress.com/6v2QZ7ja?fromSn ... 0Clipboard

Má i tlačítka na předním panelu. Možnost externího ovládání na volantu. Ale ještě se porozhlednu Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od Pavel Mihalo »

O mým radiu by jsi se měl dočíst u mě v příspěvku nejen můj golf

Mám ho od roku 2016 a bez problémů .
Dokoupil jsem k němu ještě couvací kameru a dokonce mi poslal i externí mikrofon, který teda nemůžu už najít
Co se týče HF, tak funguje jak má a připojuje se hned, hudbu nepřehravám.. Jen z USB..

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

BladeCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.02.2018 13:19

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od BladeCZ »

Pavel Mihalo, můžeš dát odkaz? Nevím jak hledat cizí příspěvky a celou tu sekci procházet se mi moc nechce :D

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od jarmil7 »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=230&t=306404" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pavel Mihalo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 04.05.2015 23:12

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od Pavel Mihalo »

Děkuji, Jarmile Obrázek

BladeCZ: Akorát už teda asi nejde poslat z UK, ale myslím si, že si tam určitě vybereš klidně i nějaký jiný a to by mohlo jít..

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

fb_martin8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.04.2020 17:33

Re: Čína 2din s navigací

Příspěvek od fb_martin8 »

neví někdo proč mi nejde interní mikrofon na 2din radiu je to china.nemohu nikde najit jak to nastavit v servisním modu.Děkuji za radu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“