Kterou BT jednotku k RCD510

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
michpo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.06.2010 19:46
Bydliště: Babice nad Svitavou

Kterou BT jednotku k RCD510

Příspěvek od michpo »

Čaute, mám Golf VI 2012 ve výbavě Highline s rádiem RCD510. V autě nemám přípravu na telefon ani BT jednotku. Mám multifunkční volant vč tlačítek pro ovládání telefonu. V autě mám palubní počítač premium (barevný). Chtěl bych do auta přidat BT jednotku, abych nemusel mít BT sluchátko pořád na uchu. V autorizovaném servise mi řekli, že to nejde. Samozřejmě jim nevěřím, proto se obracím s prosbou na vás klubáky :-)

Je možné přidat BT jednotku tak, abych mohl telefonovat a fungovalo mi i ovládání telefonu na volantu? Potřebuji A2DP (nechci rSAP, protože ho můj telefon neumí). Pokud jednotka přidat lze, co všechno potřebuju? Určitě kromě jednotky i kabeláž s mikrofonem. Co se týče jednotky, tak jakou? Hledal jsem na netu a je jich hodně typů.

Budu vděčný za každé info. Pokud by někdo i věděl o někom, kdo prodává přesně to co potřebuju, tak by to bylo úplně super ;-)

Předem díky za všechny rady.
Golf VI 1.2 TSI 77kW/105k DSG Highline

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterou BT jednotku k RCD510

Příspěvek od tornado1 »

vše mám, po montáži je nutné kodování.. není problém u mně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
michpo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.06.2010 19:46
Bydliště: Babice nad Svitavou

Re: Kterou BT jednotku k RCD510

Příspěvek od michpo »

Díky za odpověď. To je dobrá zpráva, že to jde :)
Chtěl bych se ještě zeptat co všechno je vlastně potřeba a kolik to bude stát. Montáž by proběhla u tebe.
Předem díky za odpověď.
Golf VI 1.2 TSI 77kW/105k DSG Highline

Uživatelský avatar
michpo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 06.06.2010 19:46
Bydliště: Babice nad Svitavou

Re: Kterou BT jednotku k RCD510

Příspěvek od michpo »

Ještě jednou bych ti chtěl poděkovat za perfektní práci! BT funguje bez problémů a přesně tak jak jsem si to představoval. Díky moc! :)
Golf VI 1.2 TSI 77kW/105k DSG Highline

cejsi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 18.12.2014 07:30

Re: Kterou BT jednotku k RCD510

Příspěvek od cejsi »

Potřeboval bych také poradit ohledně BT jednotky.
Mám v autě rádio rcd 310, je tam i nějaký BT modul ke kterému se jde připojit jen se staršíma Nokia telefonama.
S android telefonem se k tomu připojit nejde.

Je tady někdo z okolí Plzně, kdo by mi s tím pomohl? (bydlím v německu a za týden jedu s autem do čech, tak bych klidně někam přijel...)

díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“