Rádio RCD210 - poslech hudby pres bluetooth

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
viťas94
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.03.2017 22:21

Rádio RCD210 - poslech hudby pres bluetooth

Příspěvek od viťas94 »

Čawes všem,
nikde jsem to nenašel-tak píšu sem...
Mám VW Golf 1.6 TDI combi 2011 s autorádiem RCD 210
Jde u tohoto autorádia poslouchat hudbu z telefonu přes bluetooth? S telefonem se spáruji,ale hudba přehrát nejde..( telefon Sony Xperia X,tudíž předpokládám,že protokol A2DP už bluetooth podporuje),nebo to chápu špatně? Musí ten protokol podporovat rádio??
Díky za každou radu :)

Uživatelský avatar
TRIB1995
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 12.07.2015 07:38
Bydliště: Praha

Re: Rádio

Příspěvek od TRIB1995 »

Ahoj, myslím že bude problém v tom, že RCD 210 nemá bluethoot a je pouze dodatečně namontované. Měl jsem kombinaci RCD 210 s NOKIA BLUETHOOT CK XXXX (nevim) a to ma externí repraček a taky přes bluethoot nejde nic jiného, než hovory a hlasoví asistenti
P 307 1.6 16V
Golf V 2.0TDI
Golf VI 1.4 16V

KRKES
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.10.2012 18:57

Re: Rádio RCD210 - poslech hudby pres bluetooth

Příspěvek od KRKES »

Ahoj, a jde rádio RCD 210 upravit aby se dala hudba přehrávat přes USB port? vím že se USB port dá koupit samostatně a do rádia se spojí redukcí do zdířky pro CD měnič. Jde to u tohoto rádia? Nechci zakládat nové téma tak se ptám tady že mi to přijde podobný téma.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Rádio RCD210 - poslech hudby pres bluetooth

Příspěvek od Shorty »

Jo, mělo by to jít přes takový ten emulátor CD changeru. Ale to je položka za cca 1500 - 2000 kaček a vypadá to nějak TAKTO. Krabičku pak strčíš snadno do kastlíku do toho malého šuplíčku vlevo. Ani nemusíš vyndavat kastlík a nic řezat, jelikož je v něm normálně díra a tudy se kabel provleče :laugh:

Já nad tím původně taky přemýšlel, ale vykašlal se na to a koupil o něco dráž fake čínskou RNS 510. Má mrtě funkcí navíc, ale taky nějaký mouchy. Výměna za jiný origo rádio často vyžadují dodělání druhé FM antény, aby to obstojně chytalo rádio.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“