Amundsen + (parkovací kamera a Bluetooth)

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
BorekM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2018 09:12

Amundsen + (parkovací kamera a Bluetooth)

Příspěvek od BorekM »

Ahoj, vím, že se to tu řešilo už. Mám autorádio Amundsen+ s jednotkou 5N0 035 730 B.
Dá se k tomuto rádiu připojit parkovací kamera? (abych nemusel měnit nárazník a kupovat senzory)
+ nedokážu připojit žádný mobil kvůli Rsapu. Jakou jednotku mám shánět? Popřípadě nemá někdo na prodej? (vw golf variant vi 2009)
GOLF VI 1.6TDI VARIANT r. v. 2009
BorekM

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Amundsen + (parkovací kamera a Bluetooth)

Příspěvek od tornado1 »

bud máš rns315 nebo rns310.. dle roku výroby máš rns310 a ta vstup na kameru nemá.. v případě výměny jednotky zřejmě nebudeš moct ovládat telefon přes navigaci - nutné přehrát firmware navigace.. pokud ted zmáčkneš phone a pouze se ztlumí zvuk tak je nutné firmware přehrát... jednotku mám a firmware můžu přehrát taky pokud by jsi chtěl
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

BorekM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 03.02.2018 09:12

Re: Amundsen + (parkovací kamera a Bluetooth)

Příspěvek od BorekM »

Děkuji za odpověď. Nebylo by možná lepší vyměnit celé radio? Máš případně celé rádio a jednotkou? Rád bych tu kameru a tohle radio ani nezobrazuje info o autě.

A jen odhadem na kolik přijde vyměnit jednotku a přehrát firmware přes Tebe? (kdybych nechal staré radio)
GOLF VI 1.6TDI VARIANT r. v. 2009
BorekM

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“