Radio rcd 330

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Netek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2018 20:35

Radio rcd 330

Příspěvek od Netek »

Ahoj
mam prosbu porídil jsem radio rcd 330 plus,kvuli funkci Mirror link,mam k tomu aji kompaktibilni tel Samsung A3/2017/,když to vse sputim tak mam problem že když chci pustit navigai sygic car nak pri nacitaní me to napise na radiu /male zrcadlení obrazovky/jinak vse ostatní se zrcadli v pořadku,tel,muzika,počasí atd,mohl by nekdo poradit kde muze byt chyba?nemam třeba koupit balicek v sygicu aby vse fungovalo???

moc diky za jakoukoliv radu
Zbyna

Jakub Hamerský
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 11.02.2017 21:11
Bydliště: svitávka

Re: Radio rcd 330

Příspěvek od Jakub Hamerský »

a máš fakt tuhle apku? https://play.google.com/store/apps/deta ... ygic.incar" onclick="window.open(this.href);return false;

Netek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2018 20:35

Re: Radio rcd 330

Příspěvek od Netek »

Ano tuhe mam "sygic car" jeste mam "car mode" tu to asi vyžadovalo..,nechce to aby se koupil ten balicek???
diky

Netek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.03.2018 20:35

Re: Radio rcd 330

Příspěvek od Netek »

Zravim ,
pane Hamersky jen se zeptam vy použivate tuto funkci s touto aplikaci nebo stim mate nejakou zkušenost??nedaří se me to zprovoznit a nevim přesně proč,divam se že jste ze Svitavky ja bydlim kousek od vas Šošůvka,mel by te chut na to mrknout nebo poradit????
moc diky za info

Jakub Hamerský
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 11.02.2017 21:11
Bydliště: svitávka

Re: Radio rcd 330

Příspěvek od Jakub Hamerský »

Zdravím, omlouvám, se že píšu později než by bylo zdrávo, ale nebyl jsem v příspěvku označen =(

bohužel jsem to neměl šanci zkusit ve vw autě( mám rns310), ale v bmw se mi telefon s androidem krásně propojil a jako navigaci jsem používal právě sygic a bez problémů...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“