(ne)Držák na nápoje

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

(ne)Držák na nápoje

Příspěvek od LukaSHek »

Vážení, nevím jak vy, ale já naprosto bytostně nesnáším, ten příšerný vynález, co se tváří jako držák na nápoje a přitom se v něm všechno viklá a RedBull se pro jistotu rovnou převrhává... :( Nemáte taky někdo choutky vyměnit ten nesmysl s otvírákem na pivo za klasický plastový výlisek, ve kterém všechno sedí?

Stávající stav:
Obrázek

Požadovaný stav:
Obrázek
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od mefix »

Zrovna ideálně vymyšlené to není. Ale pokud se otevírák posune tak, aby kelímek dobře seděl a nekvedlal se, pak se to dá přežít.

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od honzanun »

Hmm, ještě se mi nestalo, že by mi cokoliv nedrželo... Teda až na red bull - ten ale padá všude, páč má totálně debilní pixlu :-)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od -Jouda- »

honzanun píše:Hmm, ještě se mi nestalo, že by mi cokoliv nedrželo... Teda až na red bull - ten ale padá všude, páč má totálně debilní pixlu :-)
Presne tak! 8O Cokoli za napoj jsem tam dal tak perfektne drzelo. Vzdycky si pusunu ten otvirak az k napoji, aby se co nejmene hybal. No a kdyz mam jet do prace a nestiham, tak si kafe preliju do takovyho toho papirovyho salku na kavu, abych to pak mohl vyhodit a normalne cestou do prace piju kafe. Jinak dno toho drzaku je v zadni pozici(blize k loketni operce) asi o pul centaku hlubsi a kdyz to zepredu zapres tim otvirakem, tak dost dobre nechapu jak se vam muze redbull vylit...(nikdy se mi to nestalo a to uz je u me co rict :D )

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od george 6 »

LukaSHek píše:Vážení, nevím jak vy, ale já naprosto bytostně nesnáším, ten příšerný vynález, co se tváří jako držák na nápoje a přitom se v něm všechno viklá a RedBull se pro jistotu rovnou převrhává... :( Nemáte taky někdo choutky vyměnit ten nesmysl s otvírákem na pivo za klasický plastový výlisek, ve kterém všechno sedí?
Akorát nevím,jestli by výměna byla technicky možná... :gun: Stávající stav:
Obrázek

Požadovaný stav:
Obrázek

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od caravelle »

redbull sa má vypiť, a nie v aute voziť.... :mrgreen:
Audi S4 Dolphin grey

Tomaskocz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 856
Registrován: 25.12.2008 16:48
Bydliště: Krnov/Brno

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od Tomaskocz »

caravelle píše:redbull sa má vypiť, a nie v aute voziť.... :mrgreen:
a nejlíp s vodkou :P
VW GOLF IV 1.6 16V AZD

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od Šátek »

No tak když na to koukám, tak ještě že mám ty obyč výlisky
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od skuci »

já si nemůžu stěžovat otvírám je supr, i když já tam mám svíš většinou hozený klíčky od baráku a přetažený aby to nebylo vidět ... ale ještě jedna věc, všimli ste si že v tom otvíráku jsou takový malý kulatý výlisky? a víte na co :arrow: na 5kč na vozejk a upa nejlepší to je alespoň to nemusí člověk někde furt hledat po kapsách :wink:
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
Andrew
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 11.06.2010 01:09

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od Andrew »

Je to nešikovně ergonomicky řešený. Jo - ten otvírák se dá "přirazit" k flašce, která do toho tak úplně velikostně nepasuje a tím ji trošku zašprcnout. Ale ... stejně se viklá do stran. A když ne, tak už je přicvaklá tak, že když ji vyndáte, tak už ji tam zpět nedáte aniž byste museli hýbat s otvírákem. Prostě, to co tam nepasuje přesně, to se tam prakticky vozit nedá. Navíc ta hlubší část je úplně debilně blíž k opěrce, takže pokud jezdíte jako já - s opěrkou úplně vepředu - tak máte pití pod opěrkou a je špatně dostupné. A s většími flaškami je v kolizi. Ta mělká část je už vůbec nepoužitelná kvůli své mělkosti. Takže tohle je těžce ergonomicky nedořešený, s tím se nedá než souhlasit. Raději jezdím s 1,5 petkou ve dveřích, tam to je přesně na ni - a k otvíráku dávám telefon a hodinky :) Ostatně nedostatek přihrádek je vůbec problém (minimálně téhle generace) Golfu. Sakra i v mým starým Yarisu jich bylo víc a to je o třídu menší auto! Tady si prostě nemám kam dát ledvinku. V Yarisu jsem měl dokonce na výběr tři místa, kam se vešla. Wtf? Ale to je asi jediná slabina, co tomu interiéru můžu vytknout. Jo snad ještě pro mě dost nešikovně umístěný AUX konektor.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od skuci »

Andrew píše:Je to nešikovně ergonomicky řešený. Jo - ten otvírák se dá "přirazit" k flašce, která do toho tak úplně velikostně nepasuje a tím ji trošku zašprcnout. Ale ... stejně se viklá do stran. A když ne, tak už je přicvaklá tak, že když ji vyndáte, tak už ji tam zpět nedáte aniž byste museli hýbat s otvírákem. Prostě, to co tam nepasuje přesně, to se tam prakticky vozit nedá. Navíc ta hlubší část je úplně debilně blíž k opěrce, takže pokud jezdíte jako já - s opěrkou úplně vepředu - tak máte pití pod opěrkou a je špatně dostupné. A s většími flaškami je v kolizi. Ta mělká část je už vůbec nepoužitelná kvůli své mělkosti. Takže tohle je těžce ergonomicky nedořešený, s tím se nedá než souhlasit. Raději jezdím s 1,5 petkou ve dveřích, tam to je přesně na ni - a k otvíráku dávám telefon a hodinky :) Ostatně nedostatek přihrádek je vůbec problém (minimálně téhle generace) Golfu. Sakra i v mým starým Yarisu jich bylo víc a to je o třídu menší auto! Tady si prostě nemám kam dát ledvinku. V Yarisu jsem měl dokonce na výběr tři místa, kam se vešla. Wtf? Ale to je asi jediná slabina, co tomu interiéru můžu vytknout. Jo snad ještě pro mě dost nešikovně umístěný AUX konektor.
to je fakt, ale tak já vozim pití 1,5litrů zásadně vzadu pod sedačkou :D:D:D a na takovýho občasný ala shake či kafčo od MC, či MCFlurry to v pohodě stačí ;-) teda alespoň mě, já si to nemůžu vynachválit, ale je to individuální podle každýho ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od mefix »

Poč dáváš láhev 1,5l do zadu na podlahu, když v předních dveřích v kapse je výlisek na tu PET láhev?

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od skuci »

protože by mě sralo že když bych otevíral dveře tam tam něco mít, já ve dveřích krom peněženky nic nevozim a ta PETka je akorát pod sedačkou a nevadí takže tak ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od Koprolit »

Proto si myslím, že přiobjednání odkládacích přihrádek (šuplíků) pod předními sedadly za cca 2000,- je dobrá investice. na vestu, papíry o nehodě, servisní knížku a podobný věci je to fajn věc! Nelituju!

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: (ne)Držák na nápoje

Příspěvek od skuci »

Koprolit píše:Proto si myslím, že přiobjednání odkládacích přihrádek (šuplíků) pod předními sedadly za cca 2000,- je dobrá investice. na vestu, papíry o nehodě, servisní knížku a podobný věci je to fajn věc! Nelituju!
na servisní knížku a celej návod je přímo udělaný otvor ve schránce spolujezdce ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“