LED couvačka do LED světel

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Maty77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.11.2016 15:19
Bydliště: Praha a Střední Čechy

LED couvačka do LED světel

Příspěvek od Maty77 »

Ahoj, nezkoušel jste někdo vyměnit normalní žárovku co je v ledkových zadních světlech za nějakou s větší svítivostí?...vadí mi, že když couvám za tmy, tak to skoro vůbec nic neosvětluje. :cry: Díky
VW Golf VI GTD

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: LED couvačka do LED světel

Příspěvek od vwbeers »

Ahoj. Mam origo led zadni svetla. Hledal jsem x ledkovych zarovek do couvacky ale nejvic se mi osvedcila zarovka od Osramu. V baleni jsou dve. Mam sice jeste couvaci kamerku ale kdyz jsem kamerku nemel tak jsem videl pri couvani vcelku dobre i pres zatmaveny okno. Je pravda ze couvam pomoci zrcatek a ne pres rameno :DObrázekObrázek

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: LED couvačka do LED světel

Příspěvek od Ipanema »

Mám zadní originální LEDkový světla a i přes vypnutou kontrolu přes eeprom s nastavenou hodnotou "0" se mi psala u všech světel chyba na budících. Doprovozeno hláškou, ať zkontroluji zadní couvací světlo, nebo tak nějak... Někdy se chyba psala hned, někdy až později. Ale zkrátka vždy a u všech lampiček. Ty Osram jsem nezkoušel, to je pravda. Ale na Aliexpressu jsem koupil asi 10 různých světýlek a úspěch měl jen u jedné jediné (bohužel u té nejdražší), která mi chybu nepíše a kontrolu můžu mít zapnutou. Svítí parádně.
Koupil jsem ji na doporučení z tématu Passat 3C / CC ze zdejšího webu tady a pak na spoustě míst tady. Řešili tam to samé: co dát do zadního couvacího světla a nemít chybu.

https://www.aliexpress.com/item/OGA-2-P ... 58746.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupoval jsem je (2 ks) za $13.20 před rokem a půl.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: LED couvačka do LED světel

Příspěvek od vwbeers »

Ja jsem prave taky z alliku vyzkousel snad vsechny. Je oravda ze z alliku sezenes asi s vetsi svitivosti nez bude ta osramka. Me chybu ta osramka nehazi a mam to take vyple (kompletni kontrolu zarovek)

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Maty77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.11.2016 15:19
Bydliště: Praha a Střední Čechy

Re: LED couvačka do LED světel

Příspěvek od Maty77 »

Tak díky za rady kluci, zkusím koupit ty Osramky a uvidím jestli to bude psát chybu, hlídání žárovek mám totiž zapnutý. Couvám taky na zrcátka a vidim takhle v zimě pěkný kulový, bydlim totiž na konci světa, kde nejsou žádný lampy :laugh:
VW Golf VI GTD

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“