Trendline - loketka

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
bechman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.05.2019 08:06

Trendline - loketka

Příspěvek od bechman »

Zdravim,
Koupil jsem Golfa 1.4 ve výbavě Trendline a docela mi tam chybí loketka. Asi bych chtěl koupit nějakou starší origo. Musí se demnontovat a vyměnit celej středovej tunel?
A budou fungovat výdechy na klimu?

Díky.

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od vwbeers »

Nevim jaknto ma g6 ale rekl bych ze to bude stejny jako na octavii 2 facelift 2010. Tam jsem musel menit cely stredovy tunel. Klimatizace pak fungovala i vzadu. Cista prace asi 2 hodiny

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

bechman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.05.2019 08:06

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od bechman »

Aha aha, no trochu jsem doufal že půjde vyměnit jen ta zadní část abych to nemusel vyndavat celý. A je jedno jakou koupim? Koukal jsem že je jich víc druhů, tak aby to pasovalo...

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od vwbeers »

Myslim ze oem loketka se dela jenom v jinym prositi a materialu ale nechci kecat. Zda pasuje z hatchbacku do varianta a naopak nevim. Menil jsem ji jenom v oct2 co jsem mel

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

bechman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.05.2019 08:06

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od bechman »

Teď jsem to zkušebně rozdělával a myslim že kdybych oželel zadní výdech klimi tak by možná mohl jít vyměnit jen ten zadní díl, kde je teď držák na pití za tu loketku.
Ten origo středovej panel s loketkou je taky rozdělenej na dva díly ne?

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od Jara77K »

loketku jsem si nechal dodělávat origo a měnili jen tu zadní část ale nejde do zadních výdechu vzduch.

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Trendline - loketka

Příspěvek od Ipanema »

A není lepší, když už se s tím budete drbat a dávat za to peníze, připlatit si za loketku, která má u sebe díl 1K0864255C (když není MDI) nebo bez indexu C (když je MDI) a nacvaknout to vpředu a vzadu a mít to opravdu plnohodnotný a né jenom tak napůl?
Jak se loketka usazuje a oddělává, na to jsou na internetu obrázkový návody. Ale nasazení vedení vzduchu do zadních výdechů v loketce je fakt jen o nacvaknutí jednoho dílu z obou stran.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“