jakou barvu laku

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od honzanun »

A ještě nějaký :-)
Přílohy
p1020816-26385.jpg
vw.jpg
tevwgo03_49d9a1268aa74.jpg
A ještě jeden v šedý metalíze - taky moc pěkný...
A ještě jeden v šedý metalíze - taky moc pěkný...
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Japko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.11.2009 15:20

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od Japko »

tady je docela pěkně vyfocená bílá: http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... start%3D36" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
andre.11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 13.11.2009 21:07
Bydliště: Osek nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od andre.11 »

Nikdy jsem nebyl příznivec bílých aut....ale když jsem vybíral barvu golfa (nakonec jsem vzal klasickou černou) tak jsem nad golfem v bílé barvě opravdu vážně přemýšlel...byl zrovna jeden v autosaloně a nemohl jsem z něho spustit oči...fakt to vypadalo "cool"

jinak na auto jsem dostal 9.7 % + zámek řazení zdarma....ale bylo to handlování:) ....rozeslal jsem konfiguraci auta do všech salonů VW na Moravě a čekal..telefonoval a debatoval o slevě...nakonec nejlepší cena v Olomouci...nejmíň v Porsche Brno...rozdíl cca 30000,- což je dost....auto bude koncem ledna (doufám)
VW T-Cross 1.0 TSI, DSG Benefit Edition. Bílá Pure

Mirek3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 17.07.2008 23:07
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od Mirek3 »

Rád bych se zeptal, proč většina návštěvníků stále ještě čeká na auto, když je v republice tolik skladových a myslím že většina z nich má super výbavu. Co se týče slev, tak vám ve VW mohou nabídnout slevu 15% při podpisu smlouvy ACCA ranger, ovšem za podmínek, že jim budete vozit celkem velkou reklamu na autě po dobu 7 měsíců a taky minimálně 2x denně volat na infolinku a sdělovat informace o dopravě ve vašem okolí. Po pročtení smlouvy jsem zjistil že vás můžou pokutovat za každé porušení smlouvy 1000Kč bez DPH (nezavolání, nebo když nebudete mít přes půl auta reklamu :D) proto jsem na tuto smlouvu nepřistoupil, ale pro někoho to třeba není problém, tak toho můžete využít a zeptat se nato prodejce :)
VW Golf V 1,9TDI

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od honzanun »

Na auto cekam proto,ze takovou vybavu, jakou jsem pozadoval zadnej skladovej vuz nemel. 1.4 tsi 118kw neni jako skladovek zrovna moc, natoz s Dynaudiem... :-)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od Pantani »

Mirek3: a co je to "dobrá výbava"? To je silně relativní pojem a těžko bych sháněl skladovku s výbavou, kterou požaduju - viz můj podpis.

ale k věci: s Vancouverem, viz fotky výše, vypadá úplně každá barva naprosto cool! :idea: :twisted:
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od caravelle »

Ja tiez ked som isiel kupovat auto... tak ziadne, ktore mali na salone ihned k odberu nemalo mnou pozadovane parametre... najma motor.. 118 kw fakt nebyvaju casto skladom... a takisto farbu, ktoru sme chceli, nemali ani na jednom aute...
tak sme ho objednali... a cakali... nastastie iba 2 a pol mesiaca... :wink:

pripajam foto... mam takuto farbu:
p1070530.jpg
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od LukaSHek »

Tornado Red (byť na jedna čtyřce) vypadá velmi dobře... A překvapivě se mi za ten rok ani neokoukala... :lol:
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od platal »

Šátek píše:souhlasím, přední černá maska by měla být vidět, v černé barvě auta relativně zmizí. V červený se mi Golf extra nelíbí, to spíš Polo, já jsem jednoznačně pro bílou. V poslední době je tato barva hodně luxusní, do dneška jsem vlastnil již dvě bílá auta a pokud bych se měl nyní rozhodovat nad barvou dle vlastního názoru, byla by to na 100% bílá.
Ahoj, jasně bílá :-D příští tejden si jdu pro bílou a viděl jsem ji na tom autě a stálo vedle černého a bílá rozhodně dělá auto větší a kdo rád meje a stará se o něj, není problém. Měl jsem černé Polo a to bylo furt jak prase na té černé.

Výběru zdar.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od VWendys »

jenže ta bílá je opravdu zářivě bílá tak možná týden.Ale je fakt že vypadá perfektně,nejen na golfu ale i na větších autech....

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od platal »

VWendys píše:jenže ta bílá je opravdu zářivě bílá tak možná týden.Ale je fakt že vypadá perfektně,nejen na golfu ale i na větších autech....

No tak kdo se o auto stará tak si myslím není problém, já s autama nikdy nelezl do myčky a myl cca 1-2 týdny růčo a komplet údržba. Doporučuju přípravky Sonax s Nano technologií. Doufám, že to bude fungovat. Táta má litáky s nano technologií a to je bomba, ušpiní se a vapkou se smeje vše a jako nový.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: jakou barvu laku

Příspěvek od george 6 »

caravelle píše:Ja tiez ked som isiel kupovat auto... tak ziadne, ktore mali na salone ihned k odberu nemalo mnou pozadovane parametre... najma motor.. 118 kw fakt nebyvaju casto skladom... a takisto farbu, ktoru sme chceli, nemali ani na jednom aute...
tak sme ho objednali... a cakali... nastastie iba 2 a pol mesiaca... :wink:

pripajam foto... mam takuto farbu:
p1070530.jpg
Barva je perfekt,šel jsem do ní a max spokojenost, :D sám se o tom přesvědčíš,že je to špica :thk: .Moc a moc kilometrů bez problémů s modrým mazílkem... :999:

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“