zatmavená skla?

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

zatmavená skla?

Příspěvek od haikee »

Ahoj,

chci se zeptat ma golf uz z vyroby nejake zatmaveni skla? ( mel jsem passata B5 a ten mel primo z vyroby zatmavena skla bylo na nich napsane TINTED) a celni sklo melo zatmaveny pruh nahore.

je to same u golfu nebo skla jsou uplne cira? Protoze vim ze v ramci nejakeho paketu je tam uvedeno bocni zadni skla zatmavena na 65%. díky
pac se mi golf uz pristi tyden bude vyrabet tak pak snad se nebudou flakat a dovezou jej do salonu co nejrychleji.

Koprolit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 03.01.2010 18:42

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od Koprolit »

No takhle -sériově z výroby zatmavený skla nejsou. Z výroby má Golf VI jen skla zeleně tónovaný, ale nezatmavený. Zatmavení na 65% pohlcení světla se dá u zadních bočních a zadního skla dokoupit buď samostatně nebo je součástí sportpaketu. Pokud nemáš sportpaket, tak zatmavený nebudou.

Výjimkou je GTI a GTD, ty maj skla zatmavený už z výroby.

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od VWendys »

haikee píše:Ahoj,

chci se zeptat ma golf uz z vyroby nejake zatmaveni skla? ( mel jsem passata B5 a ten mel primo z vyroby zatmavena skla bylo na nich napsane TINTED) a celni sklo melo zatmaveny pruh nahore.

je to same u golfu nebo skla jsou uplne cira? Protoze vim ze v ramci nejakeho paketu je tam uvedeno bocni zadni skla zatmavena na 65%. díky
pac se mi golf uz pristi tyden bude vyrabet tak pak snad se nebudou flakat a dovezou jej do salonu co nejrychleji.

TINTED znamená zelený okna,a myslím že to golf může normálně mít....

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od haikee »

ne sport paket ani zatmaveni jsem nekupoval protoze kdyz to nevidis na zivo tak jsem to nechtel a hlavne to pusobi blbe kdyz je ten prechod mezi prednima a zadnima tak videt. to si radsi necham folie udelat podle sebe. Mel jsem to na passatovi byly tam slumar folie delane v nemecku a kazdy kdo to videl koukal jak profi to bylo kazdy tipoval pokov:) a cena mensi nez u vw jen an trech oknech

Uživatelský avatar
simi.V6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 19.12.2007 00:11
Bydliště: Hradčovice
Kontaktovat uživatele:

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od simi.V6 »

Já přemýšlím nad foliemi, chtěl bych to zatónovat s atestem (propustnost 30% ve předu) ale zadek bych chtěl víc. Bojím se ale, aby to nevypadalo jak dodávka. Nemám na to právě žádného známého, kdo by dal na předek atest i na nižší propustnost. Tak mně poraďte a kdyžtak hoďte nějaké foto, jak to máte zatmavené vy. Dík :wink:
Silnice silným !!!

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od skuci »

simi.V6 píše:Já přemýšlím nad foliemi, chtěl bych to zatónovat s atestem (propustnost 30% ve předu) ale zadek bych chtěl víc. Bojím se ale, aby to nevypadalo jak dodávka. Nemám na to právě žádného známého, kdo by dal na předek atest i na nižší propustnost. Tak mně poraďte a kdyžtak hoďte nějaké foto, jak to máte zatmavené vy. Dík :wink:

mno hele celý auto stejnym odstínem 30% propusnost dovnitř není skoro vidět ven v pohodě... nechtěl sem taky přechody mezi sklama a s atestem cena 4000
Přílohy
P4106340_2.jpg
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od haikee »

co to zase probuh je za patlaninu? ach jo :(

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od alean »

většina aut se dnes vyrábí se zatmavenými okny takže i když si na to dáte jakoukoli folii (myšleno přední boční okna) tak se nevejdete do normy povolené pro zatmavení a nepomůže vám žádný atest,ten je jen na folii jako takovou.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: zatmavená skla?

Příspěvek od skuci »

alean píše:většina aut se dnes vyrábí se zatmavenými okny takže i když si na to dáte jakoukoli folii (myšleno přední boční okna) tak se nevejdete do normy povolené pro zatmavení a nepomůže vám žádný atest,ten je jen na folii jako takovou.
oni přední okna maj jen barevnej nádech, zadní se tonujou. Je jasný že když by chtěli pokoupat tak pokoupou ale když uviděj nový auto, který nedrží jen silou bahna a laku tak to nebudou lustrovat. Navíc přístro na měření propustnosti skel je jen ve větších městech a nevozej ho policajti sebou ;-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“