Chip Golf 6

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od motorpower »

Napíši SZ, ale daleko je to tam i tam, můj osobní názor, je využít cestu při které se spojí dvě až tři věci, i dle hesla ...time is money..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

ELEmental
Člen klubu
Příspěvky: 44
Registrován: 02.07.2011 12:38

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od ELEmental »

Dobre dekuji za pomoc. Kdyz se mi podari naplanovat nejakou cestu, muzu se tedy ozvat na SZ ?
VW Golf VI 1.2 TSI 63kW Comfort edition

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od motorpower »

Určitě, to samé platí i na druhou stranu...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Golf608
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 28.08.2014 10:32

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Golf608 »

Sice už to bolo davno (cca 6 rokov ) ,ale mam osobnu skusenost s CIMBU s dieslom a nikdy viac rok a pol natahovania vykon žiadna zmena.Stale argumenty že mam zle to zle to vymenil som pol auta ktore malo vtedy 3 roky a 120 000km a nic nepomohlo..Pomohlo az to ked som kupil druhu riadaciu jednotku dal spravit druhy chip a uz solidne a ejha auto išlo ako z praku.A az po nazornej ukažke pri prehadzovani ich jednotky a vyhražanim sa že ich po každom fore rozmaznem mi vratili 400Eur za akože upravu ale tych 800 Eur co som nahdzal do akoze vymeny zlych dielov ktorym nic nie je a straveneho času a nervou mi nikto nevrati .A ako pišeš vymenia Ti riadiacu jednotku nesedia Ti kilometre ,chip nie je odladeny na konkretnom aute ,a nevies či je auto vobec nachipovane teda v mojom pripade určite nie nakolko ja som rozdiel necitil!. Ved na Dieselpower.cz je otom tiež clanok pri Octavii RS 2,0TDi Cimbu vs Dieselpower...No za mna cimbu nikdy v zivote a to keby som tu rozpisal všetko tak sa tu ztoho znovu dogrcam a chytim triasku.
Neviem či som bol jediny s podobnym problemom s firmou Cimbu alebo proste len sa ludia boja ozvat ale ja vysoko neodporučam.

Auto jazdi dodnes ako z praku a ma uz cez 250 000km .

PS:Moj nazor hladaj čitaj.google a skusenosti dokazu divi. Vyberat upravcu ktory ma dlhorocne skusenosti ,ma potrebnu techniku ktomu (nie činsku), kde ti zmeraju vykon pred a po uprave a nepozerat hlavne na cenu a vykon upravy nakolko to nie je smerodajne. Treba brat do uvahy aj ine parametra ako vykon a to napriklad priebeh krutiaceho momentu, hodnoty EGT ktore maju vplyv potom na zivotnost samotneho motora a jeho časti atd atd..Moja osobna a velmi pozitivna skusenost TDI FUN!!A to som slapal cez 600km hore dole a nelutujem ani jedine EURO.

motorpower píše:Zítra sem dám telefony na ohlasy práce od CIMBU. Pochopitelně nejdřív musím získat svolení. Vím jen jedno, a to, že se jim dost prodražil....
Jednotky dělají dodnes na výměnný způsob, což mi přijde dost nesolidní. Za vaši IA jednotku vyfasujete jinou, což při životnosti EDC16U1 může znamenat před smrtí. Zůstane Vám nálepka na památku. Možná někdo namítne , že si vymýšlím, ale dříve či později si ověříte v praxi. Jinak co se sw týká, tak co hlava to jiný názor, ale honba za rekordními výkony také není úplně nejlepší řešení. Přízpěvek jsem nepsal z nějaké zášti, ani mi nekonkurují, ani neublížili, ale abych jim trošku ubral svatozář. Myslím, že hodně usnuli na vavřínech. Rozhodně však jde o jednu z lepších komerčních firem u nás. :(

honziš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.07.2012 14:23

Chip Golf 6

Příspěvek od honziš »

Napsal jsem příspěvek do jiného tématu, pokud by měl někdo zájem: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=252534#p3083001" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kotel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Kotel »

Dotaz na Motorpowera: Je možná záloha původního SW na druhou jednotku? Aby bylo možné případně vyměnit kus za kus. Nebo řešení ala APR - dvě různé mapy s přepínáním? 1,6tdi 77kw

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od motorpower »

SZ :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“