Chip Golf 6

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
piranhagti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.12.2009 09:30
Kontaktovat uživatele:

Chip Golf 6

Příspěvek od piranhagti »

Zdravim, kdyby měl někdo zájem posílit golfa za super peníze mám skvělé nabídky od firmy MCCHIP z německa. Na netu si o ní lze najít plno informací. Kamarád tam jezdí s hodně autama a dávají na super ceny. Není pro ně problém přiject do ČR nejlépe České Budějovice. Se zárukou není problém v případě poruchy dojedou a vrátí originální nastavení

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od KamilGTTDI »

jde o to jak se k tomu postavej kdyz udela motor buuum, to ti uz vraceni softu nejak nepomuze, nevim ale v dnesni dobe delat soft nekde na parkovisti to asi neee, leda nejakej garazmistr za 3tacky, myslim si ze tady v CR uz je dosti upravcu na urovni, kde ti auti zmerej pred upravou a po uprave na brzde, aspon vis na cem ses a kolikrat je cena nekde kolem 5tis, je jas ze EDC17 je nekde jinde....ale precejenom delat soft jen tak podle toho jak to jede, nevim......sory za OT

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Šátek »

O úpravě jednotky na GVI jsem už přemýšlel, jel bych samozřejmě jen k renomovaným vč. brzdy před a po, ale nevím, jaké jsou zkušenosti s chipováním common railů od VW, tak radši ještě počkám, aby nebyly nějaký problémy.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
piranhagti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.12.2009 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od piranhagti »

neboj neboj, neni to nic na parkovišti samozřejmě maji brzdu a vše co k tomu patří todle sem dostal pouze nabídku že by i přijeli dopředu se jim pošlou údaje a oni přijedou s připravenym softem. Já sám bych nikdy nedal svoje auta dělat někomu na koleni nebo tak. Vždy mi jde o kvalitu a až na druhym místě jsou peníze radši víc zaplatim a můžu se spolehnout než míň a mít pořád nějaký problémy. Měl sem Fabii RS nechal sem nachipovat u Cimbu a naprostá spokojenost. Vždy vyberu pokud možno to nejlepší. Například tady je o nich menší článek myslim si že jeden z mnoha http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=18739" onclick="window.open(this.href);return false; o žádnou garáž se nejedná

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od KamilGTTDI »

piranhagti píše:neboj neboj, neni to nic na parkovišti samozřejmě maji brzdu a vše co k tomu patří todle sem dostal pouze nabídku že by i přijeli dopředu se jim pošlou údaje a oni přijedou s připravenym softem. Já sám bych nikdy nedal svoje auta dělat někomu na koleni nebo tak. Vždy mi jde o kvalitu a až na druhym místě jsou peníze radši víc zaplatim a můžu se spolehnout než míň a mít pořád nějaký problémy. Měl sem Fabii RS nechal sem nachipovat u Cimbu a naprostá spokojenost. Vždy vyberu pokud možno to nejlepší. Například tady je o nich menší článek myslim si že jeden z mnoha http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=18739" onclick="window.open(this.href);return false; o žádnou garáž se nejedná
no zrovna cimbu.........takova lehci komerce

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

A jaký jsou v čechách dobrý chiptuningový společnosti? Když to zadám do seznamu, tak jich vyjede tolik, že se v tom ztrácim a mimo Cimbu jsem snad o každý už někde četl, že se jim něco nepovedlo...

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Šátek »

ABT Tuning ne? pak už taky nevím. Cimbu je prej dobrý.
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
piranhagti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.12.2009 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od piranhagti »

KamilGTTDI píše:
piranhagti píše:neboj neboj, neni to nic na parkovišti samozřejmě maji brzdu a vše co k tomu patří todle sem dostal pouze nabídku že by i přijeli dopředu se jim pošlou údaje a oni přijedou s připravenym softem. Já sám bych nikdy nedal svoje auta dělat někomu na koleni nebo tak. Vždy mi jde o kvalitu a až na druhym místě jsou peníze radši víc zaplatim a můžu se spolehnout než míň a mít pořád nějaký problémy. Měl sem Fabii RS nechal sem nachipovat u Cimbu a naprostá spokojenost. Vždy vyberu pokud možno to nejlepší. Například tady je o nich menší článek myslim si že jeden z mnoha http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=18739" onclick="window.open(this.href);return false; o žádnou garáž se nejedná
no zrovna cimbu.........takova lehci komerce

komerce nekomerce pro mě je hlavní že auto fungovalo :-)

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od motorpower »

Golfy 6 v klidu u mě. Záruka i na motor, dle dohody. A jsem z CZ.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od KamilGTTDI »

jmenonivte:
MVOLESKO - http://www.chipforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
CHIPTUNER - najdes ho tady
TDIFUN - najdes ho tady
REESHA - http://www.dieselpower.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od skuci »

taky sem uvažoval o navýšení - z důvodu toho že mám pouze 81kW tak sem se dočet že se to dá i na 100kW což už je super ... mno ale je otázka jak aby to neodnes motor, maj to tam včetně brzdy atd... :-) a cena snad kolem 6tis.
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od platal »

Co se týče CIMBU, tak mám zkušenosti od kamaráda, co dělá díly pro Škoda-motorsport a je ve vesnici, kde je i majitel CIMBU a má od něj udělané každé auto a spokojenost obrovská a výkonově se dostává nad hranice chipu a neměl problém, teda když neberu jeho styl, dřív jezdil rallycross, takže asi tak :-D

Měl RS Octavii II. 170PS a měl to čiplé na 225PS a super. A teď má yetiho a nechává si to taky dělat to samé.

A lze to vrátit při jízdě do servisu ten soft.

CIMBU doporučuju i co se týče jednání.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Už jste si někdo nechal nachipovat G VI? Měl jste to někdo na brzdě?

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od motorpower »

Zítra sem dám telefony na ohlasy práce od CIMBU. Pochopitelně nejdřív musím získat svolení. Vím jen jedno, a to, že se jim dost prodražil....
Jednotky dělají dodnes na výměnný způsob, což mi přijde dost nesolidní. Za vaši IA jednotku vyfasujete jinou, což při životnosti EDC16U1 může znamenat před smrtí. Zůstane Vám nálepka na památku. Možná někdo namítne , že si vymýšlím, ale dříve či později si ověříte v praxi. Jinak co se sw týká, tak co hlava to jiný názor, ale honba za rekordními výkony také není úplně nejlepší řešení. Přízpěvek jsem nepsal z nějaké zášti, ani mi nekonkurují, ani neublížili, ale abych jim trošku ubral svatozář. Myslím, že hodně usnuli na vavřínech. Rozhodně však jde o jednu z lepších komerčních firem u nás. :(
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Chip Golf 6

Příspěvek od Thorwards »

Já jsem ještě nikdy nenechal žádný svý auto chipovat, tak se v tom moc nevyznám. Co znamená, že jednotky dělají na výměnný způsob?

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“