Smerovace vzduchu u otevrenych oken

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Smerovace vzduchu u otevrenych oken

Příspěvek od -Jouda- »

Cus,

s prichazejicim jarem zacinam vic a vic litat s (po)otevrenym okynkem. Bohuzel mi prijde, ze do golfu VI dost fouka. Na nejakejch autech jsem videl takovou plastovou prusvitnou listu, co vycnivala do boku pred prednima okynkama asi o 4cm a diky tomu dovnitr tolik nefoukalo. Mate to na aute nekdo?

Dikec

hanes666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 16.02.2009 07:01
Bydliště: kousek od PLZNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Smerovace vzduchu u otevrenych oken

Příspěvek od hanes666 »

já to mam na G3, je fakt že když otevřu okno tak to neni takovej průvan(záleží jak moc je otevřený), ale když jedu víc jak 100km/h tak mě to dost štve,ptž jak kolem toho rychle lítá ten vzduch, tak to vypadá, že mam otevřený okýnko někde. Sám bych si to na auto asi nedával,ale když to tam už bylo, tak to nebudu strhávat.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Smerovace vzduchu u otevrenych oken

Příspěvek od skuci »

jedná se o protiprůvanové nástavce, ofuky, má to různý názvy ... já na předchozích dvou autech sem je vždycky měl, je to prostě parádička, stojí to cca 500 - 600 kč ... mno a i když jsem nekuřák, tak je ale velice příjemný když jedeš třeba i na dálnici a máš lehce pootevřený okýnko abys nemusel používám klimošku ;-) ... ale na Golfa ještě nejsou k dodání leda sem koukal objednat na netu ale na ně sem narazil tuhle asi za 800 :( ... ale jinak můžu vřele doporučit
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“