Chromovaná koncovka výfuku

Moderátor: SandrikGVI

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od rasto4444 »

pozeram ze vsetci mate dve koncovky. Da sa kupit aj jedna chromova koncovka? kedze mam len jednu :) vyzera to super. sice s jednou koncovkou to asi az taka slava nebude ale aspon nieco :)
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od caravelle »

Keby si pozrel sekciu nie/len moj golf 6 tak by si nasiel viacero fotiek od honzanun, ish&katie, odo mna ...
Audi S4 Dolphin grey

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od rasto4444 »

ja som cital dobre, ja sa pytam ci je aj jedna koncovka. vsetci mate 2.. tak preto sa pytam ci to niekto ma.
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od caravelle »

Rasto: no nebolo na teba ... Ale na toho svatana ..
;-)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od svatan »

caravelle píše:Rasto: no nebolo na teba ... Ale na toho svatana ..
;-)
pro "TOHO" caravelle: Já jsem si samozřejmě taky pročítal toto téma. A například to, jak jde sundat, nebo jestli neexistuje větší průměr, jak je to s obj. čísly u VW se tady moc neřeší...A pokud bych si měl pročítat a hledat v celém fóru...to radši nechám bez komentáře. To potom nemusíme nereagovat rovnou na nic, protože už skoro vše, na co se tu tazatelé ptají, bylo už někdy někde zodpovězeno. A teď je otázka, jestli když už si dá někdo tu práci a napíše, že si mám pročíst ostatní fóra, by nebylo lepší místo toho odpovědět. A nebo teda nepsat nic. Něco podobného probíhalo na původním klubu (u mého dřívějšího auta) a věřte mi, že zbytečně tam vznikaly flamy a blbá nálada. Neberte to jako vysírku, ale jako názor a podmět k zamyšlení...

VW zdar, objednám tu koncovku z Yeti tedy:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od caravelle »

Svatan : sorry za "toho" ... ;-)
A k zbytku: dobre si urobil, ze si objednal koncovku "z yetiho" ... Cenovo je ovela prijatelnejsia ako taka ista (resp. takmer taka ista) od vw "z golfu" ....

P.s. Ak si si pozorne precital moj prispevok, tak je z neho zrejme, ze vo vztahu k fotkam koncovky vyfuku ta odkazujem na konkretnu podsekciu G6, a konkretne tri temy, kde najdes fotky ... Inak nic v zlom ... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od svatan »

V poho... Dneska jsem ji namontoval a vypadá to dobře. Jen si nmejsem jistý tou montáž -. v návodu píšou, že se má vůfuk uříznout a srovnat, to jsem nedělal.. Pak že ta dorazová packa má být dole, to jsem zkusil, ale vypadalo to divně, protože ten origo výfuk je seřízlý nejen směrem dolů, ale i do strany trochu, kdežto koncovka když jí dám packou dolů, tak je je řízlá jen dolů. Čili jsem to pootočil a je to lepší. Ale ty dorazový packy mi přijdou divný, že tak trčí do prostoru výfuku, navíc kvůli tomu není koncovka úplně nadoraz, co by jinak šla... Má to tak být? Z fotek mi přijde, že ostatní to tam narvali packa nepacka:-) co to šlo a nemají ji vidět. Nebo už je zakouřená...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od jar_da »

jasně, packa nepacka, pěkně to tam nabouchej, s tím pootočením jsi to udělal dobře, pasuje to přesně, pak už nemusíš mít starost, že ti ji někdo sundá,
osobně mám koncovku skoro nadoraz k původním rourám, cca 5 mm, bez řezání
CAXA

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od svatan »

OK, takže jsi ji ohnul a dal to nadoraz co to šlo?tj. aby se kraj původního výfuku téměř dotýkal lemu té nerez koncovky?
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od jar_da »

jj, přesně tak, ta packa se ohnula sama, prostě jsem soukal a soukal, narážel a narážel, docela jsem se u toho zapotil :-)
CAXA

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od svatan »

Tak to u mě to tam šlo relativně dobře, dokonce při troše snahy ji pootočím rukou i nasazenou. Ale možná to bude tím, že jsem ten výfuk před nasazením vyleštil pastou na nerez:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
vlenko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipt. Mikulas SK

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od vlenko »

tu som nasiel celkom dobru cenu vychada to na 30 eciek aj s dopravou

http://www.ebay.com/itm/2x-Chrome-Exhau ... 3d&vxp=mtr" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
wenas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 233
Registrován: 26.08.2011 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od wenas »

ja jsem to vyresil takhle:http://shop.vwmaniac-club.cz/index.php? ... uct_id=294 akorat cekam az to prijde,a doufam ze to bude pasovat na moji sestku 2.0 103kw..

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od svatan »

to je teda pálka... Otázka je, jestli je jiná než tadle, která je za čtvrtinovou cenu...

http://obautodily.cz/eshop/skoda-yeti/e ... 5210.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chromovaná koncovka výfuku

Příspěvek od jar_da »

koncovka škoda yeti 1,4 tsi je shodná s tou origo od vw, jen je levnější, sám mám z yetiho
CAXA

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“