Denní svícení?

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od LukaSHek »

To netusim, ale treba Trendline to v zrcatku nema a stejne pristroje stmivaji... :) Takze i selsky to proste neni ono... :) Se zeptam...
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od caravelle »

moze byt, ze to na budikoch je kvoli stmievaniu budikov... a "to" v spatnom... kvoli automatickym svetlam... sak teda zisti... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od skuci »

v zrcátku nic nemám a není náhodou v tom otáčkoměru spíš indikace na omezovač??? :-)
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od LukaSHek »

Skuci: Kdyz rikam, ze to je senzor, je to senzor! :)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od skuci »

fajn tak s tim počítám na 100% :D
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Denní svícení?

Příspěvek od Pantani »

Koprolit píše:Jinak u toho denního svícení se mi líbí to, že když se začíná ztmívat, tak se podsvícení budíků úměrně tomu SNIŽUJE, aby mi to jako připomnělo, že by to chtělo rozsvítit klasický potkávací světla. Fajn věc. Jen jsem nepřišel na to, kde je ten světločivnej senzor, kterej to sleduje. Nevíte někdo?
Mám na tom přepínači světel režim AUTO, na který jezdím a nejezdím na žádnej jinej. V normálním případě to znamená, že to rozsvítí klasický potkávačky (viz v původním příspěvku obrázek 1). Potud všechno v pořádku.
Vjel jsem tuhle do tunelu a pohasly mi přístroje - přesně jak píšeš - aby mi auto taktně naznačilo, že by to jako chtělo rozsvítit pořádně. Já předpokládám, že to nerozsvítilo, protože přístroje zůstaly pohasnutý - funguje to takhle? Ale na tohle tam přesně ta automatika je, ne? Když ale vjedu do mé garáže, kde nevěřím že je větší tma než v tom tunelu, tak to hnedka přepne na ty výraznější světla. Má s tímhle někdo zkušenost?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
Kraken-HayaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 30.08.2008 11:59
Bydliště: JmK
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od Kraken-HayaS »

Jestli máš homoloovaá světlomet pro denní svícení poznáš tak, že na tom světlometu musíš mít homologační žnačku pro denní svícení a ta je RL. Pakliže to tam máš, nebudeš mít s PČR problém.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Denní svícení?

Příspěvek od Pantani »

1) Co je to "RL"?
2) Kde přesně najdu tu homologační značku?
3) Chápu to správně, že obr. 1 je i pro svícení v tunelu?
4) Pohasnutí přístrojů znamená, že se mi auto snaží říct, že by nebylo špatný přisvítit?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení?

Příspěvek od caravelle »

Pantani píše:1) Co je to "RL"?
2) Kde přesně najdu tu homologační značku?
3) Chápu to správně, že obr. 1 je i pro svícení v tunelu?
4) Pohasnutí přístrojů znamená, že se mi auto snaží říct, že by nebylo špatný přisvítit?
1) RL = denné svetlá
2) napr. na GVI na hornej hrane svetlometu, ked otvoris kapotu
3) ak myslis polohu "0", ta nerozsvieti stretavacie svetla nikdy, vtedy svietia iba denne svetla
4) je to mozne, ja ak mam svetla v polohe "0" a v noci nastartujem, svietia iba rucicky, cisielka vobec nevidiet...
Audi S4 Dolphin grey

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“