Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od fkabl »

Plánuji objednání nového Golfu Variant Highline, 1,2 TSI, černá barva do výroby. Váhám, zda nechat na zadních dveřích klasicky nápis GOLF a typ motorizace TSI, nebo to objednat bez nápisů? Spíš se i to líbí bez nich. Navíc druhou nejslabší motorizací (77kw/105k) není zrovna asi důvod se chlubit. Co myslíte? Díky.

powerxxl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 20.03.2010 12:14

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od powerxxl »

...je to aj o vkuse a preferenciach. Ja som si ho tam nedal, lebo na passate sa pri umyvani o tie pismenka zachytavala spongia a casom ju dorhalo a pismenka casom zacali povolovat.

Druha vec je ak parkujes niekde na sidlisku tak deti tieto pismenka odliepaju a mozu poskodit aj lak...

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od fkabl »

Na sídlišti opravdu bydlím. Na současném autě Astra-G nápisy nemám a "nechybí mi".

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od Black Dragon »

Objednával jsem Golf Plus 1,2 TSI v březnu a označení vozu jsem nechal, ale označení motorizace jsem nechtěl. Ale i když je to třeba nejslabší varianta TSI, tak tam máš TSI a stejně nikdo nepozná co je tam za motor - jestli 1,2 nebo 1,4 TSI. Nebo je to nějak barevně odlišený? Nevím. Obednával jsem ho v době, kdy na trhu byla ještě 1,4 16V a označení TSI jsem viděl spíš jako lákadlo pro zloděje (auto bude stát venku) tak ho tam mít nebudu.I když samozřejmě, když auto zloděj chce, ak si ho vezme... :?

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od fkabl »

Tak to jsem nevěděl, že jde i možnost mít napsáno jen GOLF bez označení motorizace. O tom musím popřemýšlet. Jinak u 1,4 TSI jsou písmena TS "stříbrná" a písmeno I červené, u 1,2 TSI jsou všechna písmena stejná - "stříbrná".

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od caravelle »

TSI motorizácie sú odlíšené.... všetky tri písmenká strieborné = 1,2 tsi, íčko červené = 1,4tsi (122koni), esko a íčko červené=1,4 TSI (160 koni)...

ja som na aute mal oba napisy aj golf aj tsi... tsi som si dal dole sam... a golf som si nechal,,,,

p.s. len tak pre info... tie pismenka idu dat dole uplne lahucko.... je to nalepene od vyroby pomocou obojstrannej lepiacej pasky resp. takeho niecoho... a dole to ide v pohode... a aj z auta idu tie "zbytky" uplne lahucko bez potreby pouzitia niecoho specialneho...
Audi S4 Dolphin grey

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od voodoo »

Ja som to pri objednavke nechal, mam tam GOLF PLUS aj TSI. Pri umyvani a voskovani auta mi to zere nervy, rozmyslam ze to dam dole, aj tak na striebornej farbe to nevinikne, alebo pockam, az to pubertaci urobia za mna, parkujem na sidlisku.
S ciernou farbou chromove doplnky su pekne, tam by som to nechal.

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od M.E.N. »

Tak já sice u pětkového Golfa - černého mám na zadku GOLF a 1.9 TDI...sundal jsme 1.9 a vypadá to líp...ale teda jako otisk 1.9 tam šel vidět tak 3 a půl měsíce a teda moc dobře nešlo sundat a to jsem to nahříval fénem...

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od Pantani »

Pokud ti jde vyloženě o to, jestli to nikdo nepozná, tak pozná: opravdu ten nápis je jinej - celej nápis je stříbrnej, jak tu někdo poznamenal, ale taky to auto nemá dvojitou koncovku výfuku. Takže kdo se v tom vyzná, tak to stejně pozná...
Ale pokud jde o ty nápisy vzadu, tak to je čistě dle vkusu každého soudruha. Já např. to tam nechtěl a v salóně mi tenkrát nenabízeli nějakou kombinaci - prostě dotaz chceš/nechceš oba nápisy?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Roberthini
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.11.2009 15:07

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od Roberthini »

voodoo píše:Ja som to pri objednavke nechal, mam tam GOLF PLUS aj TSI. Pri umyvani a voskovani auta mi to zere nervy, rozmyslam ze to dam dole, aj tak na striebornej farbe to nevinikne, alebo pockam, az to pubertaci urobia za mna, parkujem na sidlisku.
S ciernou farbou chromove doplnky su pekne, tam by som to nechal.

Pubertaci ti to daju dole sroubovakom a so skrabancami sprav to radsej sam a jemne :)

ELEmental
Člen klubu
Příspěvky: 44
Registrován: 02.07.2011 12:38

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od ELEmental »

U nejslabší 1.2TSi 63Kw tam VW nedává vůbec nic, jen ten nápis Golf :-)
VW Golf VI 1.2 TSI 63kW Comfort edition

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od jirkaa64 »

Od G7 se dává i na 63kw takové označení.
P1020568.JPG
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

ELEmental
Člen klubu
Příspěvky: 44
Registrován: 02.07.2011 12:38

Re: Nápis Golf a motorizace na zádi - ano či ne?

Příspěvek od ELEmental »

Tak jak to dělají na 7ičce je to rozhodně lepší .-)
VW Golf VI 1.2 TSI 63kW Comfort edition

Odpovědět

Zpět na „Exterier + Styling + Tuning“